Baltijas rallija sezona arī 2015.gadā startēs Alūksnes ziemā

Gluži tāpat kā iepriekšējās sezonās, arī nākamgad jau piekto reizi pēc kārtas Baltijas valstu rallija jaunais gads sāksies ar rallijsprintu “Alūksne 2015”, kas norisināsies janvāra vidū. 2015. gadā šī sacīkstes būs gan Latvijas rallijsprinta čempionāta sezonas atklāšanas posms, gan arī Lietuvas rallijsprinta čempionāta pirmais posms.

Organizatori ir sarūpējuši septiņus ātrumposmus lieliskajos Alūksnes apkārtnes ceļos, un tiek solīts, ka aizvadīto gadu rallijsprintu “Alūksne” ātrumposmi atkārtoti nākamgad netiks. Pie tam, atkarībā no sala stipruma gaidāmajā ziemā, tiek plānoti vēl daži labi pārsteigumi gan braucējiem, gan skatītājiem. Jāpiebilst, ka divi sacensības noslēdzošie ātrumposmi notiks diennakts tumšajā laikā.

Rallijsprints “Alūksne 2015” norisināsies 2015. gada 16. un 17. janvārī Alūksnes novada Jaunlaicenes, Veclaicenes, Ziemeru, Annas un Jaunalūksnes pagastu ceļos. Rallijsprinta ceremoniālais starts paredzēts 16. janvārī plkst. 19:30 Alūksnē, Latgales ielā 2a, un turpat gandrīz pēc diennakts, 17. janvārī, no plkst. 18:00 tiks sveiktas sezonas pirmo sacensību ātrākās ekipāžas.

Pieteikties sacensībām sportisti www.4rati.lv varēs no 12. decembra līdz 12. janvārim, bet 14. janvārī tiks publiskoti starta numuri. 16. janvārī sportisti iepazīsies ar trasi un izies tehniskās pārbaudes, savukārt visi ātrumposmi  plānoti  17. janvārī.

Rallijsprinta organizatori atgādina, ka, par prieku līdzjutējiem un pateicoties sacensību atbalstītājiem, nu jau tradicionāli arī “Alūksne 2015” ātrumposmus skatītājiem varēs vērot bez maksas.

Sacensības “Alūksne 2015” tiek rīkotas kopš 2011. gada un guvušas atzinību sportistu vidū. Pērn šeit uzvarēja Jānis Vorobjovs, kurš tāpat bija ātrākais arī 2011. un 2012. gadā. Savukārt 2013. gadā Alūksnē uzvaru svinēja krievu sportists Vasīlijs Grjazins.

Visa rallijsprinta oficiālā informācija būs atrodama interneta vietnē www.4rati.lv, kur šobrīd jau ir publicēts  rallijsprinta “Alūksne 2015” gids.

Rallijsprintu  „Alūksne 2015” organizē biedrība Autosporta klubs Alūksne sadarbībā ar LAF Standarta automobiļu komisiju un Alūksnes novada domi.

„Alūksne 2015” atbalsta uzņēmumi  4plus, Auto Kada, ASRT, AD REM auto,  ZB auto, Apiņi, Marienburga,  SLB, Jaunsētas,  autocentrs Veltījums Jums, Sorma, Prelūdija.

Informatīvie atbalstītāji – 4rati.lv,  Malienas ziņas, Radio Tev.

Info, foto: Dace Janova, rallijsprinta “Alūksne 2015” preses dienesta vadītāja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *