Autosporta komanda Auto Stils Rally Team gatavojas trešajam Latvijas minirallija čempionāta posmam Kalnumuiža 2007

Info: „Auto Stils Rally Team” preses sekretārs Kārlis Mugins
Foto: Aigars Laurinovics

Parādoties pirmajai pavasara saulei un nokūstot ziemas sniegam, iestājas vasaras sezona arī minirallijā. Šā gada sezonā jau aizvadīti divi posmi, un jau otro gadu kopā ar „Auto Stils Rally Team” komandu, kuras dalībnieku skaits šogad ir pieaudzis līdz piecām ekipāžām, četras minirallijā, bet viena klasiskajā rallijā. Tas tādēļ, ka par savu prioritāti „Auto Stils Rally Team” komanda ir izvirzījusi mērķi sniegt atbalstu sportistiem, it sevišķi jaunajiem, kuru potenciāls ir pietiekami liels, lai sasniegtu augstus rezultātus.

Ziemas minirallija posmā „Sarma 2007″ lielisku sniegumu demonstrēja mūsu vecmeistars Ainārs Igaveņš un Uldis Znotiņš ar savu „Mitsubishi Lancer Evo 6″, izcīnot pirmo vietu kopvērtējumā, neskatoties uz to, ka šīs sacensības viņiem bija kā treniņš, jo pamatā šī ekipāža startē klasiskajā rallijā. Dažiem „Auto Stils Rally Team” braucējiem radās tehniskas problēmas kā rezultātā viņiem nācās izstāties no sacensībām, bet road klasē braucošie Andris Lūsis/Gatis Cimdiņš izcīnīja otro vietu klasē. Labu rezultātu „Auto Stils Rally Team” braucēji uzrādīja arī ziemas sacensībās „Ķekava 2007″. Tajās mūsu debitants A. Lūsis ar pieredzējušo A. Igaveņa stūrmani G. Cimdiņu izcīnīja trešo vietu, bet Z. Kalniņš/Ģ. Dombrovskis godpilno pirmo – 1600 klasē. Tehnisko problēmu vajāti A. Berķis un I. Siliņš palika piektie 1600+ klasē.

Gatavojoties pirmajam vasaras sezonas minirallijam, kurš norisināsies uz grants seguma ceļiem, „Auto Stils Rally Team” jau ir aizvadījusi divus sagatavošanās treniņus. Pirmais no tiem risinājās Ērgļu apkaimē un tur tika noslīpēta stenogrammas pierakstīšanas un lasīšanas meistarība. Otrs treniņš notika 6. maijā Gulbenes rajonā, kurā tika pilnveidota braukšanas prasme/p>

Šo treniņu mērķis bija noskaidrot, pie kā sportistiem vēl jāpiestrādā – vai tā būtu stenogramma, vai tehniskie regulējumi. Pēdējā no treniņiem piedalījās desmit ekipāžas, divas no tām bija „Auto Stils Rally Team”, bet pārējās ekipāžas bija gan individuāli, gan citu komandu sportisti, kas izmantoja iespēju pārbaudīt savu tehniku un spējas pirms sezonas sākuma. “Auto Stils Rally Team” plāno šādus treniņus veikt arī turpmāk, tādēļ sekojiet informācijai.

Treniņbraucienos „Auto Stils Rally Team” braucēji uzrādīja labus rezultātus un atsvaidzināja savas iemaņas. Nenoliedzami, ka šādi sagatavošanās treniņi ir ļoti noderīgi un nepieciešami. Sportisti var izvērtēt savus mīnusus un piestrādāt pie sevis pilnveidošanas. Turklāt, viens no būtiskākajiem faktoriem šādu treniņu norisē bija konstatēt iespējamos tehniskos defektus, lai tos varētu savlaicīgi novērst pirms sacensībām.

To, kādus darba augļus nesīs šī sagatavošanās, varēs vērot jau pirmajās vasaras sezonas sacensībās „Kalnumuiža 2007″, kuras norisināsies jau šo svētdien Kuldīgas rajonā. Lai gan prognozes pēc aizvadītajiem treniņiem ir daudzsološas, rallijs tomēr ir tehnisks sporta veids un pilnībā pārliecināts par sevi nevar būt neviens/p>

Tiekamies ar „Auto Stils Rally Team” „Kalnumuiža 2007.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *