ASRT vienība rallijsprintam “Alūksne” gatavojas četru ekipāžu sastāvā

Jau šajās brīvdienās startēs jaunā Latvijas rallija sezona, kas sāksies ar rallijsprintu Alūksnē. Šim rallijsprintam pieteikušās vairāk nekā 50 ekipāžas, starp kurām uz starta būs redzamas arī ASRT komandas mašīnas.

Pavisam kopā uz starta redzēsim četras ASRT ekipāžas – Dmitriju Feofanovu (“Mitsubishi Evo VIII”), jauno un talantīgo Karlu Martinu Volveru (“Peugeot 208 R2”), Elmāru Brunovski (“Mitsubishi Evo X”) un Aināru Igaveņu (“Fiat 124 B”).

Katrai ekipāžai šajā rallijā būs savs uzdevums. Piemēram, pilots Elmārs Brunovskis, kurš savulaik, braucot ar “Žiguli”, ir bijis PSRS junioru čempions un PSRS Sporta meistara kandidāts, šajā rallijā nolēmis atsvaidzināt savas zināšanas. To viņam šajā rallijā palīdzēs izdarīt LAF prezidents Jānis Naglis, kurš būs Elmāra stūrmanis.

Debiju pie jaunās “Peugeot 208 R2” automašīnas stūres šajā rallijā piedzīvos jaunais un talantīgais Karls Martins Volvers. Šim igauņu braucējam galvenais uzdevums būs aprast ar jauno auto un jaunajiem apstākļiem, tāpēc šis posms tiks izmantos kā lielisks treniņš pirms jaunās sezonas, kas pēc nepilnām divām nedēļām startēs rallijā “Sarma”.

Tāpat kā citām ekipāžām un citām komandām, arī ASRT vienībai šajā starpsezonā bija daudz darāmā, jo tika savestas kārtībā gan esošās automašīnas, gan arī būvētas jaunas. Nesen ASRT komanda aizvadīja testus, kuros piedalījās gan Popovs, gan Feofanovs, gan arī Brunovskis.

Jau šobrīd, aplūkojot dalībnieku sarakstu, var secināt, ka cīņas katrā klasē solās būt gana spraigas un interesantas, tāpēc šobrīd jācer uz labiem un ziemai atbilstošiem apstākļiem, lai šīs sezonas atklāšanas sacensības padarītu par krāšņiem svētkiem.

Taču šis šajās brīvdienās nebūs vienīgais rallijs, kurā tiks pārstāvēta ASRT komanda. Tajās pašās dienās, kad notiks rallijsprints “Alūksne”, Krievijā notiks rallijs “Karēlija”, kas būs pirmais Krievijas rallija čempionāta posms. Tajā uz starta ar “Citroen DS3” automašīnu izies ASRT komandas pilots Pjotrs Turkins.

Info un foto: asrt.eu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *