Rallijsprinta “Alūksne 2015” dalībnieku sarakstu papildina brāļi Grjazini un Ralfs Sirmacis

Lai gan Rīgā laika apstākļi šobrīd liek ielās doties gandrīz vai gumijas zābakos, Latvijas ziemeļu pusē viss ir tieši tā, kā jābūt kārtīgā ziemā un rallijsprinta „Alūksne 2015” rīkotāji ir aizņemti, veidojot sacensību pirmo ātrumposmu, kas norisināsies uz Alūksnes ezera ledus.

Patlaban „Rally Alūksne 2015” dalībnieku saraksts ir papildinājies ar vairākiem interesantiem pieteikumiem, tostarp arī no “Sports Racing Technologies” (SRT) komandas ekipāžām.

Brāļi Vasilijs un Nikolajs Grjazini ir nolēmuši uzsākt savu Baltijas ralliju sezonu tieši ar Alūksnes sacensību ātrumposmiem un trasē dosies ar diviem līdzīgiem Peugeot 208 R2. Nav šaubu, ka šie sportisti nodrošinās pamatīgu konkurenci 2WD Open klasē.

Trīskārtējais Latvijas rallija čempions Ralfs Sirmacis, kurš 2015.gada sezonā ir pievienojies SRT komandai, Alūksnē startēs ar Mitsubishi EVO IX un savu jauno stūrmani Arturu Šiminu.

Savukārt ASRT komandas krāsās „Alūksnē” ar Mitsubishi EVO X startēs ekipāža, kas šādā sastāvā rallijā piedalīsies pirmo reizi. Pilots Elmārs Brunovskis savulaik, braucot ar „žiguli”, ir bijis PSRS junioru čempions un PSRS Sporta meistara kandidāts, bet stūrmaņa pienākumus viņam pildīs Latvijas Automobiļu federācijas prezidents Jānis Naglis.

Atgādinām, ka pieteikumu pieņemšana rallijsprintam „Alūksne 2015” turpināsies līdz pat pirmdienai, 12.janvārim.

Rallijsprinta ceremoniālā atklāšana un pirmais ātrumposms ir paredzēti piektdienas, 16.janvāra vakarā, un otrā sacensību diena 17.janvārī turpināsies ar vēl septiņiem ātrumposmiem Alūksnes novada ceļos.

Visa informācija par rallijsprintu „Alūksne”, kā arī dalībnieku reģistrācija un pieteikumu saraksts atrodama www.4rati.lv.

Rallijsprintu „Alūksne 2015” organizē Autosporta klubs „Alūksne” sadarbībā ar LAF Standartautomobiļu komisiju un Alūksnes novada domi.

Sacensības atbalsta uzņēmumi 4plus, AutoKada, ASRT, ADRem auto, ZB Auto, Apiņi, SLB, Jaunsētas, Veltījums Jums, Sorma, Prelūdija, Ramirent,  e-mežs,Auto Scan, Latvijas Nafta.

Informatīvo atbalstu rallijsprintam „Alūksne 2015” nodrošina www.4rati.lv, Malienas Ziņas, Radio Tev, Tavs auto, rally.ee.

Info, foto: Dace Janova, rallijsprinta “Alūksne 2015” preses centra vadītāja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *