WRC pilotu Lubē notriec mašīna, sportistam sezona beigusies

05/10/2021 |

Pasaules rallija čempionātā startējošo franču pilotu Pjēru-Luī Lubē uz ielas notriekusi mašīna, pēc kā sportists guvis traumu, līdz ar to šogad atlikušajos posmos startēt nevarēs. Spānijas posmā pie WRC klases auto stūres atkal sēdīsies Olivers Solbergs.

Šorīt sociālajos tīklos Lubē pavēstīja: “Nelielas izmaiņas atlikušās sezonas plānos: WRC sezonas pabeigšanas vietā – rehabilitācija. Jūs teiksiet, “kas par neveiksmi!” Ticiet man, es domāju, ka esmu veiksminieks, ka tiku cauri vien ar lauztu gurnu, kad mani notrieca mašīna. Šis man ir smags gads visās jomās. Bet tas, kas tevi nenogalina, padara tevi spēcīgāku. Jau tagad gaidu nākamo sezonu, kad varēšu cīnīties un parādīt savu potenciālu.”

24 gadus vecais Lubē pārstāv “Hyundai 2C Competition” komandu, un šogad ar WRC klases auto aizvada daļēju sezonu. Labāko rezultātu viņš sasniedza “Rally Estonia”, kur finišēja septītais. 2019. gadā Lubē kļuva par pasaules rallija čempionu WRC2 klasē.

Pasaules čempionāta nākamais posms norisināsies Spānijā, kur sportisti sacentīsies uz asfalta. “Hyundai 2C Competition” sastāvā ar WRC mašīnu trešo reizi šosezon uz starta izies Olivers Solbergs. “Arctic Rally Finland” ziemas sacīkstēs Solbergs debijas reizē guva septīto vietu, bet “Safari Rally Kenia” piedzīvoja izstāšanos. WRC2 čempionātā, kur sportists brauc ar “Rally2” klases auto, viņam šogad nesokas spoži – pēdējās četrās sacīkstēs piedzīvotas izstāšanās, arī nedēļas nogalē notikušajā “Rally Finland”, kur tika piedzīvota avārija.

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool