Veiktas izmaiņas Latvijas rallija čempionāta kalendārā

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Ņemot vērā sacensību organizatora “RA Events” iesniegumu, Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) Rallija komisijas padome veikusi izmaiņas šī gada Latvijas rallija čempionāta kalendārā.

Izmaiņas attiecas uz sezonas otro posmu, kas notiks “Rally Liepāja” sacensību ietvaros. Iepriekš bija plānots, ka Latvijas čempionāta posms notiks 3. jūlijā, sacensību otrās dienas ietvaros, bet izmaiņas nozīmē, ka tas tiks aizvadīts 2. jūlijā, rallija pirmās dienas ietvaros.

Lēmums >>

Atgādināsim, ka kopumā šogad plānoti pieci posmi. Rallijs “Sarma” jau tika aizvadīts februārī Gulbenes pusē, savukārt pēc “Rally Liepāja” sekos Latvijas čempionāta trešais posms rallijs “Cēsis”, kas paredzēts 5. un 6. augustā. Pēdējie divi posmi notiks kaimiņvalstīs. 27. un 28. augustā Igaunijā risināsies rallijs “Lõuna-Eesti”, bet 30. septembrī un 1. oktobrī Lietuvā paredzēts rallijs “Aukštaitija. Kā rezerves posms noteikts 17. un 18. septembrī paredzētais rallijsprints “Vecpils”.

Pēc aizvadītā pirmā posma Latvijas čempionāta līderi savās ieskaites grupās ir Valērijs Gorbans/Sergejs Larenss (LRC1), Vlads Jurkevičs/Aisvids Paļukēns (LRC2), Mārtiņš Sesks/Renārs Francis (LRC3), Jaspars Vahers/Marti Hallings (LRC4, Juniori), Edijs Bergmanis/Ivo Pūķis (LRC5), Karels Tolps/Sanders Siniorgs (LRC7), Kristaps Dzīvītis/Māris Egle (RK11), Reinis Trūps/Beate Klipa (RK12) un Viesturs Tilgass/Viesturs Zīle (RK13).

2022. gada LRČ kalendārs: