Sordo nomainīs Solbergu un Portugālē debitēs “Rally1” klasē

Foto: wrc.com

Pasaules rallija čempionāta veterāns Danijs Sordo savas pirmās sacensības ar “Hyundai i20 N Rally1” automašīnu aizvadīs maijā notiekošajā Portugāles rallijā. Līdz tam to pilotēs Olivers Solbergs.

Plānots, ka Solbergs “Rally1” klasē “Hyundai” rūpnīcas komandas sastāvā šogad aizvadīs vairumu no pasaules čempionāta posmiem, bet iespēja startēt tiks dota arī Sordo. Līdzšinējos divos posmos spānis nepiedalījās, nebūs uz starta arī Horvātijā, taču ceturtajā posmā Portugālē uzsāks savu šīs sezonas WRC programmu.

“Nevaru sagaidīt atgriešanos pasaules čempionātā un iespēju Portugālē pirmo reizi startēt ar “Rally1″ mašīnu,” saka 39 gadus vecais Sordo.

Sordo šogad aizvadījis tikai vienas rallija sacīkstes, kad dzimtajā Spānijā martā piedalījās rallijsprintā “Cares-Deva”. Tajā viņš startēja ar “BMW M3 E30” un izcīnīja otro vietu absolūtajā vērtējumā, kā arī uzvarēja savā klasē. Pasaules rallija čempionātā pilots nav braucis kopš pērnā gada pēdējā posma Moncā, kur guva trešo vietu. Nesen Katarā Sordo aizvadīja pirmo rallijreidu karjerā, iezīmējot virzienu, kurā varētu iet nākotnē.

Šobrīd nav zināms, kuros vēl WRC posmos Sordo šogad varētu startēt. Līgums viņam paredz četras sacīkstes šajā sezonā, taču nav konkretizēts, kuras tās būs.

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com