Seska/Franča ekipāža nedēļas nogalē startēs Švidņicas rallijā Polijā

Foto: Miguel Castro

Šajā nedēļas nogalē “Latvijas Mobilais Telefons” atbalstītā rallija pilota Mārtiņa Seska un Renāra Franča ekipāža startēs Švidņicas rallijā Polijā, kas jau vairāk kā 40 gadus iekļaujas Polijas rallija čempionāta kalendārā un šogad ir čempionāta pirmais posms. Asfalta rallijs noritēs no 22. līdz 23. aprīlim kalnainā apvidū un Seska/Franča ekipāžai būs viens no treniņposmiem pirms maija sākumā gaidāmā Eiropas rallija čempionāta (ERC) posma Kanāriju salās.

“Sacensībās startēsim ar “Proracing” komandas sagatavoto “Škoda Fabia R4 Rally2 Kit”. Mūsu galvenā motivācija ir izmantot visas iespējas braukt uz asfalta seguma. Dodamies jebkur, kur ir iespēja braukt – gan sportiski, gan tehniski, gan finansiāli. Veiksmīgi sakritis, ka Švidnicas rallijs ir pievilcīgs gan “Proracing” komandai, kura vēlas automašīnas iespējas parādīt Polijas nacionālā čempionāta dalībniekiem, gan mums kā asfalta rallija pieredze pirms gaidāmā ERC posma Kanāriju salās. Protams, Švidnicas rallijā mums ir arī konkrēti treniņa uzdevumi. Šīs ir labas sacensības, kurās notestēt savu gatavību. Brauksim ar maksimālo atdevi  un, ja attiecīgajā brīdī būs vajadzīgās spējas un ātrums, tad arī cīnīsimies par vietu uz pjedestāla,” līdzdalību Polijas čempionāta posmā skaidro Mārtiņš Sesks.

Pirmā iespēja redzēt Sesku/Franci darbībā būs sestdienas rītā. Sacensību dalībnieki 22. aprīlī no plkst. 9.00 līdz 12.00 veiks 6,9 km garu testa ātrumposmu. Savukārt plkst. 14.30 visi dalībnieki pulcēsies pie Švidnicas ledus halles, lai dotos uz rallija oficiālo startu. Organizatori sestdienas pēcpusdienā un vakarā ir ieplānojuši četrus ātrumposmus, tostarp divus izaicinošus posmus pa Švidnicas ielām (SS 1 un SS 4 – 3,1 km). Otrais (12,4 km) un trešais (8,85 km) ātrumposms noritēs ārpus pilsētas.

Svētdien sportistiem jāveic trīs dažādi posmi, katrs no tiem trīs reizes.  Sacensību otrā diena sāksies ar garāko rallija ātrumposmu 14,1 km kopgarumā, kam sekos 8,45 km garš  un 12,5 km garš posms. Sacensības noslēgs 12,5 km garš Power Stage, kas Polijas čempionāta ieskaites dalībniekiem ļaus gūt papildu punktus.

Izmantotie resursi:
www.martinssesks.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *