Ar ‘shakedown’ sesiju startē Horvātijas WRC posms

Foto: Rally Cow

Uz sērīgas nots startējis pasaules rallija čempionāta Horvātijas posms. Treniņbraucienu jeb “shakedown” sesijā ātrāko rezultātu sasniedza “Toyota” vienības pilots Kalle Rovanpera.

Pēc tam, kad pagājušajā nedēļā Horvātijā testu laikā gāja bojā Kreigs Brīns, noskaņojums sākoties sacensībām nepavisam nav tāds kā citkārt. “Hyundai” komanda pēc traģēdijas šajās sacensībās piedalīsies ar divām ekipāžām un īpaša dizaina krāsojumu, bet kopumā trasē dosies astoņas “Rally1” mašīnas.

“Mums visiem ir skumji par to, kas notika,” sacīja “Hyundai” pilots Tjerī Noivils. “Šis visiem būs smags rallijs, bet kā komandai un rallija ģimenei mums jābūt stipriem un jāturpina iet uz priekšu. Tieši to Kreigs būtu gribējis.”

Ātrākais treniņā bija pērnās sezonas pasaules čempions Kalle Rovanpera, kurš par 0.8 sekundēm pārspēja Otu Tanaku, kā arī pašreizējo sezonas līderi Sebastjēnu Ožjē. Viņiem abiem vienāds rezultāts.

Tehniskas problēmas jau pirmajā braucienā piemeklēja Elfinu Evansu, kurš pēc tam vairs trasē neatgriezās.

Pirms Horvātijas rallija, kad aizvadīti trīs posmi, WRC kopvērtējuma galvgalī Ožjē ir trīs punktu pārsvars pār Noivilu un par četriem punktiem vairāk nekā Rovanperam. Turpat netālu arī Tanaks un Evanss.

Horvātijas rallija treniņš:

WRC kopvērtējums pirms 4. posma:

WRC2 kopvērtējums pirms 4. posma:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *