Zviedrijā beidzot snieg

Info: www.wrc.com
Foto: www.swedishrally.com

Beidzot ir saņemta ziņa, ko gaidījuši visi rallija fani – Zviedrijā sācis snigt!

Zviedrijas rallija ģenerālmenedžeris Bertils Klarins pēc pāris rūpju pilnām nedēļām beidzot paziņoja, ka Karlstādē, pasaules rallija čempionāta otrā posma norises centrā, ir uzsnidzis pirmais sniegs.

Rallija mājas lapai wrc.com viņš saka: „Tur, Karlstādē, ir uzsniguši kādi 15-20cm sniega un tikpat daudz arī Hagforsā – vietā, kur norisināsies ātrpumposmi. Šonedēļ mēs ceram, gaisa temperatūra nokritīsies līdz -20 grādiem, kas dos iespēju zemei kārtīgi sasalt. Ceram, ka nākošajā nedēļā būs zemāks gaisa spiediens, kas nozīmē, ka gaidāms vairāk sniega. Pagaidām viss izskatās labi!”

Zviedrijas rallijs nav iedomājams bez sniega un ledus, jo, ja ceļi nav sasaluši un pārklāti ar sniegu, tad ziemas riepas ar savām radzēm bojā grants virsmu, kas rada lielus zaudējumus videi.

Mērenos laika apstākļos varas institūcijas var neatļaut rīkot sacensības, kā jau tas vienreiz notika tālajā 1990 gadā.Zviedrijas rallijam, kurš norisināsies no 9.-11.februārim, ir pieteikušās 63 ekipāžas, no kurām 22 startēs WRC klasē, kas paredz aizraujošu cīņu piesnigušajos Zviedrijas mežos. Viena no interesantākajām cīņām ir gaidāma starp mājinieku Danielu Carlssonu un Gigi Galli. Visas 2006.gada sezonas garumā abi sportisti cīnījās par trešo vietu. Neapšaubāmi, Galli nav aizmirsis pagājušā gada neveiksmi, kad zviedru sportistam tika zaudēja 7 sekundes un kopvērtējumā bija jāsamierinās ar 4. vietu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *