Džidži Galli piedalīsies 8 posmos

Info:www.autosport.com
Foto: LAT Photographic

Dž.Galli ir parakstījis līgumu ar „Aimont Racing Team” par piedalīšanos 8 WRC posmos šīs komandas sastāvā. Paredzams, ka debija notiks jau Zviedrijas posmā nākamajā mēnesī, kur itāļu braucējs startēs ar Citroen Xsara automašīnu.

„Es esmu ļoti apmierināts, parakstot šo līgumu. Es uzskatu, ka šī ir viena no labākajām rallija komandām Itālijā” teica Galli.
„Mēs nevaram noslēpt šo faktu, ka esam lepni par to, ka realizējām šo projektu, kas pirms pāris nedēļām izskatījās neiespējami”.

Lai gan Galli līdz šim nav startējis ar Citroen Xsara automašīnu, viņš ir noskaņots optimistiski. „Xsara ir pavisam jauna automašīna. Mēs zinām, būs grūtības, bet mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai varētu spēlēt noteicošo lomu” saka sportists.

„Zviedrijas rallijs ir viens no mums labi zināmākajiem rallijiem. Mēs zinām, kā apieties ar WRC automašīnu uz sniegotas virsmas. Balstīsimies uz mūsu esošo pieredzi”.

Galli šogad plāno startēt arī Norvēģijas, Portugāles, Argentīnas, Sardīnijas, Grieķijas, Somijas un Jaunzēlandes posmos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *