Video: Ožjē uzvar otrajā WRC posmā pēc kārtas

Francūzis Sebastians Ožjē sevi nopietni pieteicis trešajam pasaules čempiona titulam pēc kārtas, uzvarot arī otrajā šīs sezonas posmā “Rally Sweden”.

Šoreiz viņam neizdevās dominēt, tomēr pēc piektdienā pieļautās kļūdas, kas lika zaudēt pozīcijas, sportists nepadevās. Viņš spēja noķert rallija līderus un pēdējā ātrumposmā svētdien sagaidīja Andreasa Mikelsena kļūdu, gūstot uzvaru.

Mikelsens, kurš bija līderis, kad pēdējā ātrumposmā pieļāva kļūdu, palaida garām savu līdz šim labāko iespēju izcīnīt pirmo WRC uzvaru karjerā. Tāpat tālu no uzvaras nebija Tjerī Noivils, kurš vēl pirms pēdējā ātrumposma zaudēja pavisam nedaudz.

Finišā Ožjē otrā uzvara pēc kārtas, Noivilam otrā vieta, bet Mikelsens beigās palika vien trešais. Priecēja igaunis Ots Tanaks, kurš finišēja ceturtajā vietā.

“Ierados šeit ar lielām šaubām, ka varu uzvarēt,” pēc finiša sacīja Ožjē. “Zināju, ka apstākļi būs grūti, tāpēc riskēju jau no pirmā ātrumposma. Bija dažas problēmas, bet faktiski visu laiku braucām uz 100 procentiem. Beigās bija tāds fināls! Šī noteikti ir viena no manām labākajām uzvarām!”

Ieskats “Rally Sweden” ātrumposmos:

Teksts: 4rati.lv
Foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *