Urmo Aava piedalīsies arī Jaunzēlandes WRC posmā

Info: wrc.com
Foto: kalev.ee

Urmo Aavas sniegums ir pārsteidzis daudzus jo daudzus WRC fanus un arī braucējus. Aava šī gada pirmajā Pasaules rallija čempionāta pusē ir uzvarējis vairākos ātrumposmos dažādos rallijos un pat ieguvis punktus. Tas viņam ir devis papildus stimulu tālākajām sacensībām šogad.

Igaunis, kurš brauc ar Citroen C4 WRC, bija iecerējis startēt 10 WRC posmos šajā gadā, bet pēc uzvarām 5 ātrumposmos, Citroen Sport Technologies komanda, kas palīdz Aavam gan tehniski gan arī finansiāli, ir pievienojuši šī gada sarakstam vēl vienu ralliju – Repco Rally Nez Zealand jeb Jaunzēlandes ralliju.

Neieskaitot to, Citroen Sport Aavam un viņa stūrmanim Kuldaram Sikam pirms Neste Rally Finland organizēs papildus testus pa grants segumu.

“Es esmu ļoti pateicīgs Citroen Sport par viņu lielisko piedāvājumu,” teica Aava. “Salīdzinot ar sezonas sākuma plāniem, tas ir ļoti liels solis uz priekšu. Katrs nobrauktais kilometrs šajā automašīnā ļauj mums izprast automašīnu un mūsu kļūdas, kas, savukārt, ļoti palīdz sasniegt labākus un stabilākus rezultātus. Es jūtu lielu atbalstu no visas Citroen Sport komandas, un tas man liek justies kā patiešām spēcīgam braucējam.”

Benoits Nogiers, Citroen Sport Technologies vadītājs, cer , ka papildus nobrauktie kilometri palīdzēs Aavas progresam. “Aavas attīstība ir ļoti ātra un stabila, un tas, kā viņš brauc ar C4 WRC automašīnu, tiešām ir iespaidīgi”. “Mēs ceram, ka papildus testi un piedalīšanos Jaunzēlandes rallijā, mēs šo progresu veicināsim vēl vairāk”, uzsver Nogiers.

Izlaižot Japānas ralliju, Aava 2008.gadā piedalīsies visos WRC posmos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *