Turcijā pēc pirmā posma vadībā Loebs

Info: wrc.com
Foto: rallye-info.com

Vakar tika dots starts astotajam šī gada WRC rallija posmam, kurš tiks aizvadīts Turcijā. Pēc pirmā ātrumposma vadībā ir izvirzījies francūzis Sebastians Loebs.

Pagājušajā gadā Turcijas posms tika izlaists, bet šogad tas atkal ir iekļauts WRC kalendārā. Pēdējo reizi šajā rallijā triumfēja nu jau pensijā aizgājušais Markuss Gronholms, kurš par divām minūtēm un 23 sekundēm apsteidza savu komandas biedru Miko Hirvonenu.

Pilotiem sacensību režīmā būs jānobrauc 360 kilometri, bet kopā ar pārbraucieniem trases garums būs 1263 kilometri. Uz starta stāsies 76 ekipāžas, no kurām daudz būs vietējo ekipāžu. No 76 ekipāžām 16 brauks ar WRC tehniku, tai skaitā arī mūsu igauņu kaimiņš Urmo Āva, kurš Grieķijā finišēja augstajā ceturtajā vietā.

Vakar piloti aizvadīja pirmo 2,6 kilometrus garo superspeciālo ātrumposmu. Tajā ātrāko laiku uzrādīja Loebs, kurš par 0,7 sekundēm apsteidza Peteru Solbergu. Trešajā un ceturtajā vietā palika abi “Ford” komandas braucēji. “Ir patīkami būt pirmajam, bet rīt mums trasē jādodas pirmajiem, un tad redzēsim, kas mums tad sanāks,” pēc finiša saka Loebs.

Rezultāti pēc pirmā posma:
1) S.Loebs 2:07.6
2) P.Solbergs +0.7
3) M.Hirvonens +1.1
4) J.M.Latvala +2.3
5) D.Sordo +2.9
6) K.Atkinsons +3.7
7) F.Vilagra +4.0
8) A.Mikelsens +4.0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *