Hirvonens uzvar Turcijas WRC

Foto: rallye-info.com

BP Ford Abu Dhabi komandas pilots Mikko Hirvovens pēc smagas cīņas ar savu komandas biedru, kas nebeidzās līdz pat pēdējam dopam, ir uzvarējis Turcijas WRC posmu.

Hirvonens lieliski nosargāja savu pozīciju gan no Sebastiana Loeba , gan no Jari-Matti Latvalas spiediena. Līdz ar to viņš, iegūstot 10 punktus, atgriežas čempionāta līderpozīcijā, lai arī S.Loebs nav nekur tālu – tikai 3 punktus aiz Hirvovena.

“Tas ir fantastiski!” teica Hirvonens, šķērsojot finiša līniju. “Es biju diezgan tuvu tam, lai zaudētu savu līderpozīciju. Mana auto priekšējām riepām pēdējos kilometros bija mīkstais – bet es esmu pārliecināts , ka darīju visu, kas ir manos spēkos, lai nosargātu 1.vietu!”

Latvala finišējot otrais , izcīnot Ford komandai dubultuzvaru, vēl vairāk nostiprinot Ford pārsvaru komandu ieskaitē.

“Šī bija neticama un vārdiem neaprakstāma cīņa,” uzsvēra Latvala, apsveicot Hirvovenu ar uzvaru. “Labāk es vairs nevarēju pabraukt, bet tomēr mazliet pietrūka, lai izcīnītu uzvaru. Šī bija lieliska cīņa un fināla rezultāts ir lielisks gan komandai , gan mums pašiem”, teica J.M.Latvala.

Latvala atzina, ka esot kļūdījies vienā no priekšpēdējā dopa līkumiem. “Es nenovērtēju savas bremzēšanas iespējas vienā no līkumiem 18 dopā. Es šo līkumu izbraucu ļoti plati , un tas man maksāja dažas sekundes,” atzīst sportists.

Sebastians Loebs ieņēma pjedestāla pēdējo pakāpienu, ierindojoties trešajā vietā. Francūzis saka, ka viņa pakaļdzīšanās beigusies ar riepas apvalka bojājumu. “Es ļoti centos, man bija ļoti labs starts, bet, kā jau visiem, arī man sanāk sabojāt savas riepas,” viņš teica. “Tāpēc es nolēmu braukt lēni, lai necaurdurtu riepu. Es būšu atpakaļ, tomēr, ne vienmēr var uzvarēt sacīksti. Labāk 3.vieta, nekā izstāšanās,” pēc sacensībām komentēja Loebs.

Turcijas WRC posma rezultāti.
1. M.Hirvonens 4:42:07.1
2. J.M.Latvala +7.9
3. S. Loebs +25.7
4. D.Sordo +2:25.6
5. H.Solbergs +2:33.7
6. P.Solbergs +2:48.2
7. M.Vilsons +4:24.2
8. K. Rautenbahs +7:46.7

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *