“Toyota” nolēmuši WRC atgriezties 2017. gadā

“Toyota” rūpnīcas vadība pieņēmusi vai arī tuvākajā laikā pieņems lēmumu par komandas atgriešanos pasaules rallija čempionātā 2017. gada sezonā.

Britu izdevums “Autosport” vēsta, ka nianses par 2017. gada WRC programmu “Toyota” izstrādās nākošgad.

“Šobrīd “Toyota” iekšienē lietas sākušas kustēties,” žurnālam saka kāds anonīms avots. “[Prezidents Akio] Tojoda nekad nav slēpis savu mīlestību pret ralliju un vēlmi atgriezties rallijā. Mēs gribējām, lai vienlīdz liels entuziasms šajā lietā būtu gan kompānijas iekšienē, gan ārpus tās. Domāju, ka šobrīd tas mirklis ir pienācis.”

Šogad “Toyota” jau attīsta “Yaris WRC” modeli, bet tagad pieņemts lēmums par testu intensitātes palielināšanu.

“Esam veikuši diezgan daudz testus,” stāsta “Toyota” preses pārstāvis. “Nākošgad mēs darba apjomu palielināsim un iesim tālāk. Piemēram, aizvadīsim testus Skandināvijā [uz sniega].”

“Autosport” vēsta, ka, lai gan šobrīd jau notiek “Yaris” modeļa attīstīšana, iespējams, tiks izlemts par “Corolla” mašīnas izmantošanu 2017. gada WRC sezonā. Tas ir zem jautājuma zīmes, jo šobrīd arī vēl nav skaidrs, kādi 2017. gadā īsti būs tehniskie noteikumi, kas šajā sakarā daudz ko varētu mainīt. Tomēr “Toyota” esot apmierināta ar izmaiņām, kas gaidāmas.

Pēdējo reizi kā rūpnīcas komanda “Toyota” pasaules rallija čempionātā startēja 1999. gadā. Savukārt šobrīd tā ar rūpnīcas komandu piedalās Lemānas prototipu sacīkstes, startējot FIA WEC pasaules čempionātā.

Info: autosport.com
Foto: biser3a.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *