Tanaks WRC posmā Meksikā iegāžas ezerā, ekipāža necieš

Igauņu autosportista Ota Tanaka ekipāža piedzīvojusi savdabīgu avāriju pasaules rallija čempionāta posmā Meksikā, mašīnai iegāžoties ezerā.

Tanaka pilotētais “Ford Fiesta RS WRC” automobilis noskrēja no ceļa piektdienas atklāšanas ātrumposmā “Los Mexicanos”, kā rezultātā mašīna piezemējās ezerā. Sportisti apgalvo, ka auto 30 sekunžu laikā pilnībā nogrimis.

Gan Tanakam, gan viņa stūrmanim Raigo Molderam izdevies izkļūt no auto laikus, līdz ar to neviens no viņiem nav cietis. Molderam pat izdevies izglābt stenogrammu.

“Mūsu pirmā prioritāte ir sportistu veselība un esam ārkārtīgi atviegloti, ka viņiem viss ir kārtībā,” pēc negadījuma sacīja “M-Sport” komandas vadītājs Malkolms Vilsons.

Sākotnēji avārija izraisīja neizpratni, jo auto pilnībā pazuda no sekojošo mašīnu redzesloka, kā arī, Tanaka spēkratam iekrītot ūdenī, acumirklī pazuda visi radiosakari ar komandu.

Negadījumus piektdienas priekšpusdienā piedzīvojuši arī Kriss Mīke un Roberts Kubica, kuri pirms tam sacentās par pirmo vietu, kā arī Heidens Padons.

Tikmēr pēc veiktiem sešiem ātrumposmiem vadībā ir Sebastjēns Ožjē no “Volkswagen” komandas, kurš par 9 sekundēm apsteidz “Hyundai” braucēju Tjerī Noivilu. Trešajā vietā seko Ožjē komandas biedrs Jari-Mati Latvala. Šodien vēl veicami četri ātrumposmi, kas noslēgsies, kad Latvijā jau būs vēla nakts.

Teksts: 4rati.lv
Foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *