Tanaks uzvar Tartu ātrumposmā, vadību rallijā dala Lapi un Evanss

Foto: wrc.com

Ceturtdienas vakarā ar pilsētas ātrumposmu Tartu startēja pasaules rallija čempionāta Igaunijas posms. “Rally Estonia” ievadā ātrāko rezultātu sasniedza Ots Tanaks, bet viņam piešķirtā soda dēļ par sacensību līderiem kļuvuši Esapeka Lapi un Elfins Evanss.

Jau ziņots, ka Tanaks treniņbraucienos piedzīvoja tehniskas problēmas, kā rezultātā tika mainīts viņa “Ford” automašīnas motors. Sportists saņēma piecu minūšu sodu.

Tas Tanakam savā māju posmā netraucēja uzvarēt 3.35 km garajā pirmajā ātrumposmā, par 0.6 sekundēm pārspējot Lapi un Evansu. Rezultātā šie divi piloti šobrīd dala “Rally Estonia” līderpozīciju. Trešajā vietā pirms piektdienas ātrumposmiem iekārtojies WRC kopvērtējuma līderis Kalle Rovanpera.

WRC2 klasē uzvarēja Miko Marčika ekipāža, aiz sevis atstājot mājinieku Georgu Linnamae un Madsu Ostbergu.

Šodien Igaunijas posmā norisināsies septiņi ātrumposmi, kuru kopējais garums būs aptuveni 133 kilometri.

Jāpiebilst, ka ar šo ātrumposmu startēja arī Igaunijas rallija čempionāta ceturtais posms, kas turpināsies šodien un notiks piecu dopu ietvaros. Linnamae ir absolūtās ieskaites līderis, bet sesto vietu ieņem latviešu braucēji Emīls Blūms ar Didzi Eglīti, kamēr astotie ir Mārtiņš Ločmelis un Harijs Vējiņš. EMV5 klasē Blūma ekipāža vadībā, kamēr Ločmelis ierindojas trešajā vietā. Šodien jāveic četri ātrumposmi.

Rezultāti pēc Tartu ātrumposma:

Pilni rezultāti >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *