Tanaka ‘RedGrey Team’ vairs neapkalpos ‘Hyundai’ WRC2 rūpnīcas komandu

Foto: Honza Fronek

“Hyundai Motorsport” paziņojusi, ka šogad rūpnīcas komandu WRC2 klasē apkalpos franču vienība “2C Compétition”, bet tās sastāvā startēs divas ekipāžas. Tās pilotēs Tēmu Suninens un Fabricio Saldivars.

Iepriekš par “Hyundai” rūpnīcas vienības gaitām WRC2 čempionātā rūpējās Marko Martinam un Otam Tanakam piederošā “RedGrey” komanda. Pēc pagājušās sezonas Tanaks pārtrauca sadarbību ar “Hyundai” un pasaules rallija čempionātā šosezon pārstāvēs “M-Sport Ford” vienību. Tikmēr “Hyundai” izlēmusi neturpināt sadarbību ar “RedGrey”.

Braucēju sastāvs palicis nemainīgs. Tāpat kā pērn, arī jaunajā WRC2 sezonā “Hyundai” rindās brauks soms Tēmu Suninens un paragvajietis Fabricio Saldivars. Iepriekšējā sezonā Suninens uzvarēja posmā Spānijā, bet Igaunijā un Japānā finišēja otrais, kopvērtējumā izcīnot sesto vietu. Saldivars, kuram ievērojami mazāka pieredze, augstāko rezultātu guva Grieķijā, kur izcīnīja piekto vietu, bet sezonu pabeidza 17. pozīcijā.

“2C Compétition” komandai jau ir pieredze darbā ar “Hyundai”, jo iepriekš tā startējusi ar šīs markas WRC klases spēkratiem, ko pilotēja Pjērs-Luī Lubē un Olivers Solbergs.

Suninens atzīst, ka ir gatavs cīnīties par WRC2 titulu: “Jūtu, ka esam attīstījuši “Hyundai i20 N Rally2” par uzvarēt spējīgu mašīnu. Domāju, ka mums ir viss nepieciešamais, lai uzvarētu. Tāpēc bija viegli izvēlēties palikt kopā ar “Hyundai Motorsport”, sevišķi tagad, kad WRC2 čempionātā valda tik liela konkurence.”

Sezonu pasaules čempionātā Suninens un Saldivars uzsāks ar posmu Zviedrijā, kas notiks februārī. Tāpat viņi startēs Horvātijas, Portugāles, Itālijas, Igaunijas, Somijas un Čīles rallijos.

Izmantotie resursi:
www.wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *