Suzuki piedalīsies trīs čempionāta posmos

Juris Dargēvičs, www.f1.lv
Foto: www.suzuki-wrc.com

Jaunā pasaules rallija čempionāta komanda “Suzuki” oficiāli apstiprinājusi, ka 2007. gada sezonā tās plānos ietilpst starti trīs posmos. Pirmo reizi “SX4 WRC” cīņā dosies augustā, kad WRC kalendārā paredzēts leģendārais Somijas rallijs.

Pēc starta Somijā komandai plānota kārtējā testu sesija, bet pēc tam oktobrī jaunais automobilis startēs arī Korsikas asfalta rallijā Francijā. Pēdējais iznāciens šajā gadā paredzēts pasaules čempionāta noslēguma posmā Lielbritānijā un tad jau “Suzuki” būs sagatavojušies pilnvērtīgai dalībai WRC.

Zināms, ka Somijā, Francijā un Lielbritānijā tiks izmantots tikai viens “Suzuki SX4 WRC” automobilis, tomēr joprojām vienība turpinās startēt arī Junioru pasaules čempionātā ar savu “Swift S1600” modeli. Vēl gan nav nosaukti tie braucēji, kas sēdīsies pie šo mazo rallija auto stūres.

Tāpat nav zināms, kuram būs tas gods pirmo reizi aizvadīt WRC posmu ar jauno WRC klases spēkratu. Tā kā “Suzuki” nav oficiāli pieteikuši dalību čempionātā 2007. gada sezonā, tad trīs iepriekš nosauktajos posmos komanda ražotāju ieskaitē par punktiem necīnīsies.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *