Duvālam jāizlaiž Montekarlo rallijs

Aldis Putniņš, www.f1.lv
Foto: eurosport.com

Fransuā Duvāls būs spiests izlaist tradicionālo WRC sezonas atklāšanas ralliju Montekarlo, jo beļģis nav spējis atrast atbalstītājus, kas finansētu viņam šo prieku. Bijušais Sebastiana Loeba komandas biedrs “Ciroen” komandā startēja “First Motorsport Skoda Fabia” komandā, tomēr līdzekļu trūkums ir pārvilcis svītru vismaz startam Montekarlo rallijā, kas notiks no 19. līdz 21.janvārim.

Šīs ziņas tik tiešām ir milzīgs sarūgtinājums 26 gadus vecajam beļģu pilotam, kurš ar “Skoda” mašīnu pērn sasniedza lieliskus rezultātus, tostarp Montekarlo izcīnīja uzvaru vienā ātrumposmā.

“Protams, esmu ļoti vīlies, jo šis rallijs man ārkārtīgi patīk,” paziņoja Duvals žurnālam “Autosport”. “Diemžēl man nav iespēju startēt Montekarlo, jo sponsoru piedāvājumi attiecas uz citiem sezonas posmiem, kas notiks vēlāk.”

“Nevar aizmirst, ka es pirmais pērn ar “Skoda” mašīnu izcīnīju uzvaru kādā no ātrumposmiem,” turpināja Duvāls, kura spoži aizsākto karjeru WRC iespējams pabojāja komandas biedra Loeba pārliecinošais pārsvars “Citroen” komandā. “Apstākļi Montekarlo rallijā ir sarežģīti un daudz atkarīgs no pareizas riepu izvēles, tāpēc es domāju, ka man būtu bijušas cerības uz labu rezultātu.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *