Ford komandai jaunas krāsas

Foto: www.origo.hu

Īsi pirms jaunās sezonas sākuma, „Ford” rallija komanda plašākai sabiedrībai atklāja jauno, vizuāli uzlaboto modeli, ar kuru viņi brauks šajā 2008.gada sezonā.

„Ford” komandai pagājušā sezona bija ļoti veiksmīga, jo otro gadu pēc kārtas tika izcīnīts kauss ražotāju ieskaitē. Pie tam, šis tituls tika nodrošināts jau pirms pēdējā WRC posma. Pagājušajā sezonā tas izdevās ar pilotiem Markusu Gronholmu un Miko Hirvonenu, taču šogad pieredzējušais Gronholms vairs nestartēs, tāpēc „Ford” komandai būs grūti izcīnīt savu trešo titulu pēc kārtas. Taču neskatoties uz to, ka komandā vairs nebrauks Gronholms, komanda uz šo sezonu raugās optimistiski un sola sīvu cīņu par ražotāja kausu.

Pagājušās nedēļas beigās „Ford” komanda saviem sponsoriem, līdzjutējiem un citiem interesentiem atklāja jaunā WRC modeļa ārējo izkatu. Atklāšanas ceremonijā piedalījās „Ford” komandas motorsporta direktors Marks Dīns, komandas šefs Malkolms Vilsons, kā arī piloti Hirvonens un Latvala, kuri tad arī atklāja vizuāli uzlaboto automašīnu, kā arī sniedza savu redzējumu par jauno sezonu.

„Šis jaunais „Focus RS WRC” modelis ir ieguvis daudz mūsdienīgāku izskatu,” saka Dīns. „Šī mums būs pirmā pilnā sezona kopā ar Apvienoto Arābu Emirātu tūrisma varas pārstāvjiem. Viņu ietekme uz mūsu WRC programmu ir ļoti liela, tāpēc mūsu automašīnas rotās jaunais, mūsdienīgais krāsu savienojums. Šī ir jauna un dinamiska komanda, tāpēc es jūtu, ka arī šajā sezonā mēs cīnīsimies par uzvaru ražotāju titulu kopvērtējumā.”

Arī komandas šefs Vilsons cer, ka, neskatoties uz Gronholma prombūtni, viņiem izdosies cīnīties par uzvaru gan pilotu, gan ražotāju ieskaitē.

„Mums ir Hirvonens un Latvala, kuri ir izsalkuši pēc uzvarām. Mēs esam diezgan pieredzējuši, tāpēc uz šo sezonu es raugos diezgan optimistiski. Domāju, ka arī sezonas laikā mēs turpināsim attīstīties. Ceru, ka komandas trešais pilots Kalids Al Kasimi spēs uzlabot savus pagājušā gada rezultātus.”

Atgādināsim, ka jau nākamās nedēļas beigās tiks dots starts jaunajai 2008.gada WRC sezonai, kura, kā ierasts, sāksies ar tradicionālo Montekarlo ralliju. Jau tuvākajā laikā pastāstīsim par izmaiņām pilotu sastāvā, kā arī par WRC komandu plāniem un mērķiem jaunajā sezonā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *