„Subaru” prezentējuši jauno automašīnu

Info: www.crash.net
Foto: www.swrt.com

Piektdien Lielbritānijā “Subaru” komanda prezentēja savu jauno “Subaru Impreza WRC2007 S12B” modeli, ar kuru komandas piloti P.Solbergs un K.Atkinsons aizvadīs pārējos WRC rallija šī gada posmus.

Jaunās mašīnas debija ir paredzama jau šajā nedēļas nogalē notiekošajā ceturtajā pasaules rallija čempionāta posmā Meksikā. Šis “Subaru” būs pirmais grants rallijs, kurā tiks izmantotas “BFGoodrich” riepas, tāpēc komandu sagaida grūts pārbaudījums. Vizuāli jaunais automašīnas modelis ir tāds pats kā iepriekšējais, bet galvenā atšķirība no vecā modeļa ir mainītais svara sadalījums, amortizatori, izmainīti diferenciāļu regulējumi, kā arī piekares ģeometrija.

“Mēs aizvadījām ļoti veiksmīgus testu braucienus Itālijā un Spānijā. Izskatās, ka mašīnai ir lielāka jauda un, manuprāt, salīdzinājumā ar pagājušo gadu, mēs esam spēruši soli uz priekšu. Esmu apmierināts ar to, kā esam sagatavojušiem šim rallijam, tomēr to, cik būsim konkurētspējīgi ar citām komandām, redzēsim tikai pēc starta” – tā saka P.Solbergs.

Atgādināsim, ka pēc pirmajiem trijiem WRC posmiem P.Solbergs ir nopelnījis astoņus punktus, savukārt K.Atkinsons sešus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *