Subaru ar jaunu modeli un divām komandām

Info: crash.net
Foto: swrt.com

“Subaru” komanda nākamajā 2009. gada sezonā startēs ar divām komandām, un katra pilota rīcībā būs jaunais “Subaru Impreza WRC 2008” modelis, kurš savu debiju piedzīvos jau Grieķijā – Akropoles rallijā.

Pavisam nesen kļuva zināms, ka “Subaru” komanda ar savu jauno modeli brauks jau Grieķijā, Akropoles rallijā, lai arī sākotnēji tika runāts, ka debija varētu notikt tikai augustā gaidāmajā Somijas rallijā.

Līdz šim pēdējo uzvaru “Subaru” komanda ir izcīnījusi 2005.gadā, kad Peters Solbergs bija pirmais Velsas rallijā. “Lai arī šis būs ļoti smags un grūts rallijs, esmu pārliecināts, ka būsim ļoti konkurētspējīgi,” saka komandas boss Deivids Ričards. Saprotams, ka te lielu darbu ir paveicis bijušais WRC pilots Marko Martins, kurš, kā zināms, pirms kāda laika noslēdza līgumu ar šo komandu, kur pilda tās testu pilota funkcijas.

Tāpat arī komandas šefs ir paziņojis, ka nākamajā, 2009. gada sezonā, “Subaru” startēs ar divām komandām, bet ar nosacījumu, ka vienā no komandā būs jābrauc britu pilotam. “Nākamgad mēs piedalīsimies ar divām komandām,” saka Ričards. ”Atlikušo sezonas daļu mēs brauksim ar jauno „Subaru” modeli, kuru turpināsim attīstīt un uzlabot, lai jau nākamajā gadā no paša sākuma mēs varētu uz starta likt četras spēcīgas un konkurētspējīgas “Subaru” automašīnas.”

“Vienā no komandām obligāti būs jābrauc britu pilotam, taču pagaidām vēl nezinu, kurš tas būs. Man patīk franču sportists Sebastians Ogērs, taču viņam ir līgums ar “Citroen” vienību. Tāpat arī mēģināju runāt ar Jari Mati Latvalu, taču viņš pateica, ka palikšot “Ford” komandā.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *