Info: stagetimes.com
Foto: vauhti.kuvat.fi

Lai labāk sagatavotos Somijas WRC rallijam, „Citroen” komandas pilots Danijs Sordo nedēļas nogalē piedalījās Somijas rallija čempionāta piektajā posmā, kur izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Arī pagājušajā gadā Sordo piedalījās šajā O.K. Auto-Rallijā, taču toreiz spāņu pilots neprecīzas stenogrammas dēļ 5. ātrumposmā izstājās. Rallijs norisinājās tikai vienu dienu, taču tas Sordo netraucēja uzvarēt visos astoņos ātrumposmos un savu tuvāko konkurentu finišā apsteigt par vienu minūti un 20 sekundēm.

„Šajā rallija vairāk koncentrējos uz stenogrammu, kuru lasīja mans stūrmanis Marks Marti,” pēc finiša saka Sordo. „Mašīnā jutos labi un arī regulējumi bija atbilstoši šīm sacensībām. Pateicoties šim rallijam, esam ieguvuši vērtīgu pieredzi, kas ļaus labāk sagatavoties nākamajam Somijas WRC posmam.”

Otrais šajā rallija palika Somijas čempionāta kopvērtējuma līderis Juha Salo (Mitsubishi Lancer IX), kurš par 11 sekundēm apdzina Jari Ketomā (Subaru Impreza WRX STI).

Kopvērtējumā līderis N4 grupā ir Salo – 58 punkti. Tikpat punktu ir Ketomā, bet 56 punkti ir Kosti Katajamaki rēķinā.

A+ klasē līderis pēc pieciem posmiem ir Jussi Valimaki (Mitsubishi Lancer VIII), kurš par vienu punktu apsteidz Ari Vihavainenu (Ford Focus WRC).

O.K. Auto-Rallija rezultāti:

1. Daniel Sordo (Citroen C4 WRC) 44.56;2
2. Juha Salo (Mitsubishi Lancer E9) 46.17;1
3. Jari Ketomaa (Subaru Impreza WRX STI) 46.27;6
4. Kosti Katajamäki (Mitsubishi Lancer E9) 47.09;4
5. Jukka Hiltunen (Ford Focus WRC 03) 47.14;6
6. Ari Vihavainen (Ford Focus WRC) 47.27;4

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *