Sordo izstājās O.K. Auto-Rallijā

Foto: www.rallye-info.com

Sestdien Somijā notika O.K. Auto-Rallijs, kurš ir kā sagatavošanās rallijs pirms gaidāmā Somijas WRC. Šogad šajā rallijā piedalījās arī „Citroen” komandas otrais pilots Sordo, kurš neprecīzas stenogrammas dēļ 5. ātrumposmā izstājās. Par šī rallija uzvarētāju kļuva Ari Vihavainens (Ford Focus WRC), kurš tikai par vienu simtdaļu apsteidza Jari Ketomā (Mitsubishi Lancer Evo 9). Trešais, atpaliekot sešas sekundes, finišēja Juha Salo (Mitsubishi Lancer Evo 9).

Sordo šajā rallijā nolēma piedalīties tāpēc, lai pēc iespējas precīzāk varētu noregulēt savas automašīnas regulējumus, kas noderēs gaidāmajam Somijas WRC posmam.

Jau ar pirmajiem ātrumposmiem rallija vadībā izvirzījās tieši „Citroen” komandas pilots Sordo, kura pārsvars pēc ceturtā ātrumposma jau sasniedza 39 sekundes, taču 5. ātrumposmā viņš kļūdījās, kam sekoja izstāšanās.

„Ātrumposmi bija ļoti ātri”, pēc sacensībām teica Sordo. „Ļoti daudzi šāda tipa ātrumposmi būs sagaidāmi Somijas WRC. „Citroen” komandas doma piedalīties šeit un dot iespēju man te startēt bija vienkārši lieliska.” Jaunais spāņu braucējs bija ļoti priecīgs par iespēju piedalīties piektdienas „shakedown”, bet par iespēju startēt gaidāmajās sacensībās viņš bija vēl priecīgāks. „Mani pēdējie testi bija uz asfalta seguma, tāpēc vajadzēja pāris kilometrus, lai pierastu pie šā irdenā ceļa seguma. Tik tiešām vajag laiku, lai pierastu pie šiem īpaši specifiskajiem ceļiem. Ja tagad būtu īstais Somijas WRC rallijs, tad es te zaudētu ļoti daudz laika. Šis rallijs man deva ļoti lielu pieredzi, kuru noteikti centīšos parādīt Somijas WRC.”

Neskatoties uz Sordo neveiksmi, komanda paziņoja, ka šī viņiem un Sordo bija neatsverama pieredze, kuru viņi noteikti centīsies parādīt gan gaidāmajā Somijas WRC rallijā, gan sezonas otrajā pusē, ķerot savus galvenos konkurentus – „BP Ford”.

O.K. Auto rallija kopvērtējums:
1. Ari Vihavainen Ford Focus WRC 45:56,5
2. Jari Ketomaa Mitsubishi Lancer Evo 9 + 0,1
3. Juha Salo Mitsubishi Lancer Evo 9 + 6,1
4. Jarmo Mikkone Peugeot 206 WRC + 12,1
5. Jouni Ampuja Subaru Impreza WRC 03 + 41,4
6. Toni Klemets Mitsubishi Lancer Evo 9 + 53,8
7. Matti Rantanen Mitsubishi Lancer Evo 8 + 1.06,4
8. Marko Kakko Mitsubishi Lancer Evo 9 + 1.16,7

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *