Citroen komanda ir gatava Somijas rallijam

Foto: www.motorpasion.com

Nākamajā nedēļā pēc 8 nedēļu pārtraukuma tiks atsākts 2007.gada pasaules čempionāts autorallijā, kas no 3. līdz 5. augustam norisināsies Somijā. Pēc sezonas pirmās puses kopvērtējumā ir izvirzījies „BP Ford” komandas pilots Gronholms, par 9 punktiem apsteidzot Loebu. Protams, Loebs grib uzsākt pakaļdzīšanos un sākt uzvarēt, bet to viņam Somijā izdarīt būs ļoti grūti, jo pēdējos trīs gadus te ir triumfējis Gronholms, kuram šis ir mājas rallijs.

„Šis ir ļoti ātrs rallijs” saka Loebs. „Te ir ļoti daudz tramplīnu, pēc kuriem seko viltīgi un nepārredzami līkumi. Iepazīstoties ar trasi, ir precīzi jāpiefiksē, cik tālu tu aizlēksi tramplīnā un kāds būs tavs ātrums.”

„Vietējie piloti zina, kā šie ātrumposmi ir jābrauc” saka Loeba komandas biedrs Sordo. „Viņi šos ātrumposmus pazīst un mīl no visas sirds, kas ir ļoti liela priekšrocība. Es šeit ar savu WRC automašīnu esmu braucis tikai vienu reizi, tāpēc man vēl ir daudz jāmācās. Pēdējos testos mēs savam C4 modelim atradām ļoti labus regulējumus, kurus noteikti izmantosim šajā rallijā.”

Protams, ja mašīna ir laba un ātra, tas negarantē, ka tiks izcīnīti punkti, jo galvenais ir braukt precīzi – Somijas rallijs kļūdas nepiedod. „Šeit ir ļoti viegli kļūdīties un ja tu pieļauj vienu kļūdu, tad…. . Es nemēģināšu uzreiz skriet un cīnīties ar vadošajiem pilotiem. Zinu, ka mūsu situācija kopvērtējuma tabulā nav diez ko spoža, tāpēc ir jābrauc uzmanīgi un piesardzīgi. Gronholms arī ir tikai cilvēks, kurš mēdz kļūdīties.” saka Sordo.

„Somijas rallijs nav viegls rallijs.” saka komandas šefs Freklins. „Lai uzvarētu čempionāta kopvērtējumā, mums šeit ir jāizcīna pēc iespējas labāks rezultāts. Zinu, ka Sordo te būs īpaši grūti, tāpēc jācer uz to, ka viņi nobrauc līdz galam un izcīna pēc iespējas vairāk punktu. Loebs ar savu stūrmani saprot, ka atkāpties vairs nav kur, tāpēc viņi šeit cīnīsies tikai un vienīgi par uzvaru.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *