Solbergs ātrākais Shakedown

Info: wrc.com
Foto: rallyargentina.com

Pirms gaidāmā Argentīnas rallija piloti aizvadīja iesildīšanās jeb Shakedown sacensības, kurās ātrāko laiku uzrādīja „Subaru” komandas pilots Peters Solbergs.

Kā jau pirms katra WRC rallija ir pieņemts, tad piloti, lai labāk aprastu ar trases segumu un noregulētu savas automašīnas, aizvada treniņbraucienus. Argentīnā pilotu rīcībā bija 4,59 kilometrus garš ātrumposms, kurā piloti vēl varēja veikt savus pēdējos sagatavošanās darbus.

Ātrākais šajos braucienos bija „Subaru” komandas pilots Peters Solbergs. Otrais palika „Citroen” komandas pilots Sebastians Loebs, bet trešais Miko Hirvonens no „Ford” komandas.

„Laiks ir labs, taču nedomāju, ka pašā rallijā mums arī ies tik labi,” nobažījies ir Solbergs. „Trase bija ļoti mīksta. Savu labāko laiku uzstādījām pašā sākumā, bet vēlāk, kad trasē devāmies jau otro reizi, tā bija nelīdzena un grūti izbraucama. Personīgi mēs otrajā braucienā sev zaudējām četras sekundes. Ja arī ātrumposmu segums būs tāds pats, tad šis būs ļoti grūts rallijs.”

Ja pirms rallija laiks visu nedēļu bija saulains un patīkams laiks, tad īsi pirms treniņbraucieniem sāka līt, kas tagad trasi ir padarījis ļoti slidenu un dubļainu.

„Noteikti, ka šeit būs jābrauc ar mīkstāka sastāva riepām,” turpina Solbergs. „Taču situācija visiem ir vienāda. Brauksim nedaudz uzmanīgāk un īpaši neriskēsim.”

Argentīnas Shakedown rezultāti:
1. P.Solbergs 2:37.6
2. S.Loebs 2:38.0
3. M.Hirvonens 2:38.9
4. J.-M.Latvala 2:39.5
5. H.Solbergs 2:40.7
6. Dž.Galli 2:40.9
7. K.Atkinsons 2:42.6
8. F.Villagra 2:44.6
9. M.Vilsons 2:45.6
10. T.Gardemeisters 2:46.1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *