Loebs cīnīsies par ceturto uzvaru

Info: crash.net
Foto: rallyargentina.com

Par favorītu pirms gaidāmā Argentīnas rallija tiek uzskatīts neviens cits kā „Citroen” komandas pilots Sebastians Loebs, kura kontā līdz šim šeit ir izcīnītas trīs uzvaras pēc kārtas.

Ja arī šogad uzvarēs franču sportists, tad viņš būs šajā grūtajā rallijā būs izcīnījis pēc kārtas četras uzvaras, bet „Citroen” komanda – jau piecas uzvaras. Loebs pagaidām kopvērtējumā ieņem otro vietu, par vienu punktu atpaliekot no „Ford” komandas pilota Miko Hirvonena.

„Man tiešām patīk šis rallijs,” saka Loebs. „Šis ir viens no sezonas labākajiem rallijiem, te vienmēr valda lieliska atmosfēra, kā arī līdzjutēji šeit ir lieliski. Ar savu stūrmani Elenu Argentīnā esam uzvarējuši pēdējās trīs reizes, un, ja to paveiksim arī šoreiz, tad kopvērtējumā būsim pirmie. Galvenā loma te būs riepām, jo Pirelli nav īsti piemērotas Argentīnai. Jāatrod pareizi regulējumi un tad jau viss būs kārtībā.”

Arī Loeba komandas biedrs Sordo, neskatoties uz desmito vietu kopvērtējumā, pirms gaidāmā rallija ir noskaņots optimistiski. „Ceru, ka mums ies labāk nekā Meksikā,” saka Sordo. „Īstenībā varu teikt, ka mana braukšanas prasme grants rallijos ar katru reizi uzlabojās, tāpēc jācenšas šeit izcīnīt pēc iespējas labāks rezultāts. Kopumā man patīk šis rallijs. Tas ir ātrs un daudz cilvēku šeit runā manā dzimtajā valodā.”

Tikmēr „Ford” komandas pilots Jari-Mati Latvala ir brīdinājis konkurentus, ka viņš atkal būs ātrs, jo, ja Meksikas rallijā viņa „Ford” automašīnu nepiemeklētu tehniskas neveiksmes, viņš cīnītos ar Loebu par uzvaru. Tikmēr otro ralliju pēc kārtas pirmais trasē dosies „Ford” komandas pilots Miko Hirvonens. „Es neko tur nevaru mainīt, tāpēc nav ko uztraukties. Daudz ko iemācījos Meksikas rallijā, kad arī tur es trasē devos pirmais. Argentīna ir vieta, kur ir patīkami braukt jebkurā laikā. Fanu šeit ir daudz un vietām tie trases malā stāv no starta līdz pat finišam.”

Arī „Subaru” komandas pilots Peters Solbergs šajā rallijā uzsver fanu nozīmi. „Rallijs ir šaurs un ātrs, bet tas ir ļoti labs – it sevišķi līdzjutēji. Šeit to ir tik daudz, ka tas šo ralliju padara īpašu. Domāju, ka mēs varam cīnīties par labām vietām. Es sākšu braukt ātri, bet vēlāk braukšu vēl ātrāk.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *