Sesks/Francis pēc sestdienas ātrumposmiem 13. vietā

Foto: FLAT-OUT media agency

Eiropas rallija čempionāta Čehijas posmā “Barum Czech Rally Zlín” noslēgušies sestdienas ātrumposmi, pēc kuriem latviešu ekipāža Mārtiņš Sesks un Renārs Francis ierindojas 13. pozīcijā. Līderis ir čehu pilots Jans Kopeckis, bet vairākus vadošos braucējus piemeklēja neveiksmes.

Šodienas laikā sportisti veica sešus ātrumposmus. Visos trīs rīta dopos Seska ekipāža uzstādīja 18. rezultātu, kas tobrīd rallija kopvērtējumā ļāva ieņemt 17. vietu. Veicot ātrumposmus otro reizi, Sesks/Francis divreiz bija 14. ātrākie, bet dienu noslēdza ar 13. rezultātu. Arī kopējā ieskaitē tas ļāva pacelties uz 13. pozīciju.

“Team MRF Tyres” pilots atzina, ka pēc divos iepriekš veiktajos asfalta rallijos piedzīvotajām avārijām šajā sacīkstē cenšas atgūt pārliecības sajūtu pie stūres, kas pamazām arī izdodas. Sesks sacīja, ka pieļāvis vairākas kļūdas, tāpat trūkusi pieredze pareizā bremzēšanā šādos apstākļos.

Pēc rīta ātrumposmiem līderis bija čehu braucējs Eriks Caiss, bet SS5 viņam priekšā nokļuva desmitkārtējais “Barum Czech Rally Zlín” uzvarētājs Jans Kopeckis. Caiss SS6 pārsita riepu un zaudēja gandrīz pusotru minūti – pilots atzina, ka tā bijusi viņa kļūda.

Pirms noslēdzošā ātrumposma ceturto pozīciju ieņēma Aleksejs Lukjaņuks, bet SS7 viņš pamanījās zaudēt vairāk par divām minūtēm. Tikmēr pusass dēļ piektajā ātrumposmā izstājās Madss Ostbergs, kurš ir Mārtiņa Seska tuvākais sekotājs kopvērtējumā, ieņemot trešo vietu.

Dienas izskaņā līderis Kopeckis ir 14 sekundes priekšā ungāru pilotam Miklosam Čomošam, kurš pēc SS3 bija izvirzījies rallija vadībā. Austrietis Simons Vāgners pašlaik trešais, bet zaudē līderim jau 28 sekundes. Haidens Padons, dodoties pretī ERC titulam, pašlaik piektajā vietā, tikai 1.6 sekundes aiz Adama Brezika, bet cieši seko vairāki citi braucēji.

Svētdien sacensību ietvaros jāveic noslēdzošie seši ātrumposmi.

Čehijas ERC posma rezultāti pēc SS7:

Pilni rezultāti >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *