Seska/Franča pārstāvētā ‘Team MRF Tyres’ priekšlaicīgi izcīna ERC titulu komandu ieskaitē

Foto: FIA ERC

Mārtiņa Seska un Renāra Franča pārstāvētā “Team MRF Tyres” otro gadu pēc kārtas izcīnījusi Eiropas rallija čempionāta titulu komandu ieskaitē.

2023. gada ERC titulu “Team MRF Tyres” nodrošināja uzreiz pēc ierašanās uz sezonas priekšpēdējo posmu “Barum Czech Rally Zlín”, kas šajā nedēļas nogalē norisinās Čehijā. Šobrīd nevienai citai komandai kopvērtējumā vairs nav matemātisku izredžu nokļūt priekšā.

Individuālā kopvērtējuma otrajā vietā esošais Sesks šosezon izcīnījis visvairāk punktus starp komandas pilotiem, pārējos guvuši Efrens Larena un Simone Kampedelli. Sesks/Francis pagaidām arī ir vienīgā ekipāža, kurai šogad izdevies uzvarēt vairāk nekā vienā posmā.

“Viņš ir fantastisks,” latviešu pilotu slavē “Team MRF Tyres” pārstāvis Eiropas čempionātā Viveks Ponusami. “Mēs pieņēmām viņu pagājušajā gadā un jau tad es teicu, ka Mārtiņš ir topošais čempions. Viņam piemīt visas nepieciešamās vērtības, personība un spēja uzvarēt rallijos, turklāt izdarīt to ar vērienu. Tāds viņš ir. Esmu ļoti lepns par viņu.”

Komandu ieskaitē “Team MRF Tyres” triumfēja arī pērnajā sezonā, kad tās līderis bija Larena, kurš kļuva par čempionu pilotu vērtējumā. Toreiz vairumā posmu startēja arī Kampedelli un Norberts Hercigs.  Sesks/Francis vienības sastāvā aizvadīja divas sacīkstes, bet šogad mūsējie tās rindās piedalās jau visos posmos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *