Sesks/Francis Čehijas ERC posmu sāk ar 13. vietu kvalifikācijā

Foto: Facebook.com/MartinsSesksRallying

Gatavojoties sestdien un svētdien gaidāmajam Eiropas rallija čempionāta posmam Čehijā, šodien norisinājušies brīvie treniņbraucieni un kvalifikācija, kurā Mārtiņš Sesks ar Renāru Franci ieņēma 13. pozīciju.

“Barum Czech Rally Zlín 2023” ietvaros šovakar norisināsies Zlīnas pilsētas ātrumposms, sestdien būs jāveic seši ātrumposmi, svētdien vēl seši. Rallijā ar laika ieskaiti būs jāmēro nedaudz virs 200 kilometriem, kas ir lielākā distance līdzšinējos ERC posmos šosezon.

Ar “Škoda Fabia RS Rally2” automašīnu startējošie Sesks/Francis treniņbraucienos sasniedza 15. rezultātu, līderim Janam Kopeckim zaudējot nedaudz virs piecām sekundēm. Pirmajā trijniekā aiz desmitkārtējā šo sacensību uzvarētāja Kopecka ierindojās cits čehu pilots Filips Marešs, kamēr trešais bija Eiropas čempionāta līderis Haidens Padons no Jaunzēlandes.

Kvalifikācijas ātrumposmā, kas bija 3.14 kilometrus garš, Seska/Franča ekipāžai 13. vieta, taču rezultāti bija ļoti blīvi. Ātrākais izrādījās Marešs, kuram latvieši pazaudēja aptuveni 2.5 sekundes. Tieši priekšā Seska ekipāžai bija ERC kopvērtējuma trešajā vietā esošais norvēģu pilots Madss Ostbergs, bet Padons bija devītais ātrākais. Aiz Mareša pirmo trijnieku noslēdza viņa tautietis Eriks Caiss un austrietis Simons Vāgners.

Šodien sportisti izvēlēsies starta vietas sestdienas ātrumposmiem.

Čehijas ERC posma kvalifikācija:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *