Sebastians Loebs slavē „Citroen”

Info: www.eurosport.com
Foto: www.citroen.com

Sebastians Loebs pēc uzvaras Monte Carlo rallijā neskopojās ar uzslavām savai Citroen komandai, kas ir uzsākusi 2007.gada Pasaules rallija čempionātu ar uzvaru Montekarlo rallijā.

32.gadus vecais franču autobraucējs S. Loebs, kurš šogad centīsies sasniegt savu ceturto pasaules čempiona titulu, ir atgriezies franču rūpnīcas komandā, kura pēc viena gada pārtraukuma ir atpakaļ WRC ar savu jauno C4 modeli.
Loebs saka: „Tā ir uzvara, un pie tam mūsu ceturtā uzvara Montekarlo rallijā, tādēļ tas ir ļoti labi. Piedaloties čempionātā, ir ļoti svarīgi uzsākt sezonu ar 10 punktiem “.

„Sajūtas ar jauno mašīnu bija ļoti labas. Tā bija ļoti ātra, tāpēc jāsaka liels paldies komandai par lieliski sagatavoto auto.”
Loebs bija rallija vadībā no paša sākuma līdz pašām beigām, uzvarot savu komandas biedru, spāni Danielu Sordo par veselām 38,2 sekundēm.

Viņa rekords – divdesmit devītā uzvara WRC posmā tika iegūta par spīti tam, ka sportists nevarēja piedalīties sacensībās ar pilnu jaudu, ņemot vērā lauzto roku, kas tika traumēta, pagājušā gada septembrī braucot ar kalnu velosipēdu.

Loebs piebilst: „Ar manu roku viss ir kārtībā. Pirmie 46 km piektdienas ātrumposmā bija nedaudz nogurdinoši, bet visā visumā viss ir labi. Mēs ceram šogad gūt vēl daudzas uzvaras.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *