Citroen atgriežas ar dubultuzvaru

Info: www.esports.lv
Foto: www.ewrc.cz

Šodien Monako par pasaules rallija čempionāta pirmā posma uzvarētāju kļuva Citroen komandas pilots Sebastjens Lēbs, kurš tādā veidā ir ceļā uz jau ceturto čempiona titulu pēc kārtas.

Uzvaru francūzis faktiski bija nodrošinājis jau vakar, jo šorīt vairs atlika tikai veikt vienu superspeciālo ātrumposmu Monako ielās. Lai gan kopumā tas vairāk bija tikai kā šovs skatītājiem, Miko Hirvonens un Kriss Atkinsons joprojām turpināja cīņu par ceturto vietu.

Somu pilots pirms šī dopa apsteidza Atkinsonu par 0,8 sekundēm, tomēr pārsvaru nespēja noturēt un atkrita uz piekto pozīciju. Otrajā vietā šajā rallijā finišēja jaunais un talantīgais Lēba komandas biedrs Daniels Sordo, bet trešo pozīciju saglabāja Markuss Gronholms.

Jāpiemin gan, ka Sordo parūpējās par dažiem satraucošiem mirkļiem, jo startā noslāpēja savu Citroen C4 WRC. Tomēr tas viņam maksāja tikai septiņas sekundes. Nelielu kļūdu pieļāva arī Peters Solbergs, kurs vienā no līkumiem saslīdēja un izvēlējās šo defektu pārvērsti efektā, nodemonstrējot sanākušajiem līdzjutējiem divus apgriezienus ap savu asi.

Subaru pilots, kurš kļuva par čempionu 2003. gadā, šoreiz ierindojās sestajā pozīcijā, bet pie atlikušajiem punktiem tika arī privātās Mitsubishi komandas pilots Tonijs Gārdemeisters un Jans Kopeckis no čehu nacionālās Škoda vienības.

Atgādinām, ka Citroen atgriezušies WRC pēc viena gada pārtraukuma un tieši šajā rallijā pirmo reizi veda cīņā jauno C4 WRC automobili. Dubultuzvara ir labākais, uz ko komanda varēja cerēt. Lielisks sezonas sākums!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *