Atkinsons atklāj Montekarlo rezultāta nozīmīgumu

Info: www.eurosport.com
Foto: www.swrt.com

Kriss Atkinsons uzskata, ka viņa sniegums Montekarlo rallijā, kurā austrālietis finišēja 4 vietā, ir bijis viens no labākajiem viņa līdzšinējā karjerā.

27.gadus vecais „Subaru” pilots Kriss Atkinsons pēdējā ātrumposmā Monako ieliņās atguva 1 sekundi Miko Hirvonenam, kas beigās ļāva uzvarēt „Ford” braucēju par nieka 0,2 sekundēm un izcīnīt augsto 4 vietu.

Atkinsons teica: „Atņemt 4 vietu šajā posmā Miko Hirvonenam mums ir lielisks rezultāts. Šāda cīņa uz asfalta bija liels uzmundrinājums visai mūsu komandai.”

„Bija fantastiski paveikt to šādos apstākļos un tik daudzu cilvēku priekšā. Manuprāt, šis bija viens no labākajiem rallijiem, kāds mums jebkad ir bijis. Ir sajūta, ka mēs esam sasnieguši augstāku līmeni uz asfalta, un komandai tas padodas ļoti labi.”

Hirvonens bija viens no pirmajiem, kurš apsveica Atkinsonu pēc šī ātrumposma.. Somu sportists teica: „Es esmu ļoti neapmierināts, ka zaudēju 4 vietu. Es izbaudīju brīnišķīgo cīņu ar Atkinsonu, kuram arī pelnīti zaudēju, jo viņš šodien bija ātrāks. Bet visu cieņu viņam, jo viņš uzvarēja taisnīgā un godīgā cīņā.”

„Subaru” komandas vadītājs Ričards Teilors bija apmierināts gan ar Atkinsona, gan ar Solberga, kurš izcīnīja sesto vietu, sniegumu, it īpaši tādēļ, ka tās bija pirmās sacensības, kurās komanda piedalās, braucot ar BF Goodrich riepām.

Teilors saka: „Šis bija vienkārši varens sasniegums no Atkinsona puses, kurš izcīnīja ceturto vietu. Mūsu komandai tā bija lieliska nedēļas nogale.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *