Par “Rally Poland” uzvarētājiem kļūst latviešu ekipāža Sesks/Francis

Foto: FLAT-OUT media agency

Mārtiņš Sesks un Renārs Francis svētdienas ātrumposmos Polijas rallijā turpināja demonstrēt ātru braukšanu, palielināja pārsvaru pār sekotājiem un izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Pēc sestdienas ātrumposmiem Seska/Franča duets atradās 8.2 sekundes priekšā Eiropas čempionāta līderim Haidenam Padonam. Šodien bija jāaizvada noslēdzošie astoņi dopi.

SS9 ar nelielu pārsvaru ātrāks bija Padons, bet nākamajos trīs ātrumposmos Seska ekipāža uzrādīja labākos rezultātus, kā rezultātā dodoties uz servisa parku bija jau 19.2 sekundes priekšā.

Pēcpusdienā nekas nemainījās, latviešiem turpinot demonstrēt uzvarētāju cienīgu sniegumu. SS13 un SS15 tika izcīnīta trešā vieta, taču vien niecīgu laiku zaudējot priekšā esošajiem braucējiem. SS14 tika sasniegta uzvara un pirms 9.4 km garā “Power Stage” ātrumposma mūsu sportisti bija jau 40.2 sekundes priekšā jaunzēlandietim Padonam.

Pēdējos kilometros Seska ekipāža turpināja braukt ātri, ātrumposmā sasniedza piekto vietu, izcīnot papildus ieskaites punktu, bet Polijas rallijā uzvarot ar 39.6 sekunžu pārsvaru pār Padonu.

Trešajā vietā ierindojās mājinieks Miko Marčiks, zaudējot uzvarētājiem vairāk par minūti. Trešo pozīciju viņš ieņēma arī dienas sākumā. Tikmēr uz ceturto vietu šīs dienas laikā pacēlās Madss Ostbergs, ar 3.8 sekunžu pārsvaru finišā pārspējot Miko Heikili. Sesto vietu guva Mateu Franseki, bet Džošs Makerlīns šodien no ceturtās pozīcijas atkrita uz septīto.

“Team MRF Tyres” pārstāvji Sesks/Francis Eiropas rallija čempionāta trešajā posmā startēja ar “Sports Racing Technologies” sagatavotu “Škoda Fabia RS Rally2” automašīnu. Konkurence bija ārkārtīgi spēcīga, jo uz starta izgāja vairāki desmiti ekipāžu ar “Rally2” klases spēkratiem. Kopumā tika veikti 16 ātrumposmi 182.06 km kopgarumā.

Sezonas kopvērtējumā pēc šīs uzvaras Sesks/Francis pakāpušies uz otro vietu – pa 48 punktiem ir gan viņiem, gan Ostbergam. Par punktu mazāk Joanam Bonato, kurš šo posmu izlaida, bet Padons šosezon iekrājis jau 85 punktus.

Eiropas rallija čempionāta ceturtais posms “Rally Liepāja” notiks 17. un 18. jūnijā.

“Rally Poland” rezultāti:

Pilni rezultāti >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *