Sesks/Francis ar lielisku veikumu cīnās par ‘Rally Poland’ uzvaru

Foto: FLAT-OUT media agency

Aizvadot ļoti labu “Rally Poland” sacensību dienu, līderpozīcijā sestdienas ātrumposmos izvirzījās un astoņu sekunžu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem izveidoja latviešu autosportistu Mārtiņa Seska un Renāra Franča ekipāža.

“Team MRF Tyres” pārstāvji Sesks/Francis Eiropas rallija čempionāta trešajā posmā startē ar “Sports Racing Technologies” sagatavotu “Škoda Fabia RS Rally2” automašīnu. Konkurence ir ārkārtīgi spēcīga, jo uz starta izgājuši vairāki desmiti ekipāžu ar “Rally2” klases spēkratiem. Piektdien tika veikts viens ātrumposms, bet šodien aizvadīti septiņi. Rallijs noslēgsies ar astoņiem ātrumposmiem svētdien.

Pēc piektdienas iesildīšanās Sesks/Francis atradās tikai 22. pozīcijā, bet šorīt uzvarēja SS2, uzreiz paceļoties uz otro pozīciju. Priekšā bija tikai sezonas līderis Haidens Padons. Jaunzēlandietis bija ātrākais SS3 un SS4, taču ar nelielu pārsvaru pār latviešiem, kuri šajos dopos ieņēma trešo un otro vietu. Dodoties uz servisa parku, mūsējie zaudēja vien 1.4 sekundes un aizvien atradās otrajā vietā.

Ļoti pārliecinošu veikumu Mārtiņa Seska ekipāža nodemonstrēja piektajā ātrumposmā, pēc kā izvirzījās rallija vadībā, uzreiz ar 6.2 sekunžu pārsvaru. Sekoja uzvaras SS6 un SS7, pēc kā Padons zaudēja jau 9.5 sekundes. Diena noslēdzās ar speciālo ātrumposmu Mikolajku arēnā, kur uzvarēja Padons, bet latviešu braucēji palika septītie, zaudējot gan tikai 1.3 sekundes. Rezultātā dienas izskaņā mūsējie ir 8.2 sekundes priekšā.

Trešajā pozīcijā atrodas mājinieks Miko Marčiks. Viņš uz pirmo trijnieku pakāpās pēc piektā ātrumposma un dienas izskaņā ir 50 sekundes aiz Seska ekipāžas, kamēr tuvākie sekotāji atpaliek pavisam maz. Turpat aiz Marčika ir Džošs Makerlīns, Madss Ostbergs, Mateu Franseki, Andreā Mabelini, Miko Heikile un Simone Tempestini. Cīņa par trešo vietu ļoti spraiga.

“Rally Poland” rezultāti pēc SS8:

Pilni rezultāti >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *