Mārtiņš Sesks: “Šī bija lieliska iesildīšanās pirms Liepājas rallija”

Foto: FIA ERC

Nedēļas nogalē putekļainajos un viltīgajos Polijas ceļos liepājnieks Mārtiņš Sesks lieliski apliecināja savu talantu, izcīnot uzvaru Eiropas rallija čempionāta 2023. gada sezonas trešajā posmā “Orlen 79th Rally Poland”.

Pēc ilgstošas cīņas ar Eiropas čempionāta kopvērtējuma līderi Haidenu Padonu, Seskam sacensību noslēdzošajā dienā izdevās veikt izšķirošo izrāvienu un triumfēt ar 39,6 sekunžu pārsvaru. Pilots atzīst, ka tā ir laba iesildīšanās pēc nākamā ERC posma, kas notiks Latvijā.

Mārtiņš Sesks:

“Esam uzvarējuši Eiropas čempionāta posmu, un pakāpušies uz čempionāta otro pozīciju! Ātrumposmu ceļi Polijā ir tik pat ātri, kā Latvijā, taču daudz šaurāki un mīkstāku ceļa segumu. Veicot ātrumposmus otro reizi, daudzviet bija izdzītas dziļas rises, izsistas bedres un akmeņi, kā dēļ bija ļoti jāuzmanās. Izdevās uzņemt labu tempu, braucām, izbaudot katru ātrumposma kilometru un ar drošu pārliecību. Esmu pārsteigts, ka izdevās apsteigt gan spēcīgo WRC braucēju Haidenu Padonu, gan vietējo favorītu poli Miko Marčiku.

Jau sestdiena bija ļoti gara un, varētu pat teikt, ka panākumiem bagāta. Izdevās noturēt labu tempu, zinājām, ka tāpat vien jāturpina. Mūsu vizīte Polijā ir patiešām patīkama. Šī bija lieliska iesildīšanās pirms nākamā posma Liepājā, kas mūs gaida pēc nepilna mēneša. Mūs gaida smags darbs, taču bija ļoti patīkami redzēt, ka mums ir ātrums. Tā ir lieliska zīme gatavošanās procesā.

Jāsaka liels paldies mūsu tehniskajai komandai – “MRF Racing” un “Sports Racing Technologies” – mūsu “Škoda Fabia RS Rally 2″ auto bija lieliski sagatavots, un MRF riepas smagajos Polijas ceļos strādāja vienkārši perfekti.”

ERC kopvērtējums pēc 3. posma:

Sacensību apskats:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *