P.Solbergs: nepietiekamais budžets liedz iespējas cīnīties par uzvarām

Info: wrc.com
Foto:ewrc.cz

Pēc Turcijas rallija, kurā uzvarēja Sebastians Loebs, Miko Hirvonens atzina, ka nav zaudējis cerības cīnīties par titulu, kamēr Peters Solbergs uzskata, ka cīnīties par uzvarām viņam liedz nelielais budžets.

Turcijas rallijā savu trešo uzvaru šogad izcīnīja Loebs, kopvērtējumā pārsvaru pār Peteru Solbergu palielinot līdz 40 punktiem. „Šī bija interesanta cīņa, un pats galvenais – tā norisinājās ne tikai starp diviem, bet gan starp pieciem pilotiem, un tas ir lieliski,” pēc rallija teica Sebastians Loebs. „Lai arī kopvērtējumā mans pārsvars ir 40 punkti, Jaunzēlandē mēs atpūsties nevarēsim. Atceros, ka pagājušajā gadā mēs uzvarējām pirmos piecus rallijus, bet pēc tam dažos posmos zaudējām.”

Otro vietu izcīnīja Peters Solbergs, kurš atzīst, ka viņš var braukt ātrāk, taču komandas budžets nav tāds, lai varētu atļauties riskēt. „Šis rezultāts ir ļoti īpašs, jo mums nav tāda budžeta kā vadošajām komandām,” saka Peters Solbergs. ”Mēs cīnījāmies par uzvaru, taču beigās tas nebija iespējams. Esmu ļoti, ļoti laimīgs, jo esam otrie ne tikai Turcijas rallijā, bet arī čempionāta kopvērtējumā. Protams, mēs varam braukt ātrāk, taču mēs uztraucamies par mašīnu. Dažus gadus atpakaļ varēju riskēt un braukt kā pilnīgs maniaks, taču šobrīd ar mazu budžetu cīnīties par uzvaru ir gandrīz neiespējami.”

Uz jautājumu, vai Miko Hirvonens nedomā, ka šogad kārtējo titulu izcīnīs Loebs, somu pilots atbild: „Es par to nedomāju. Mums līdz pēdējai rallija dienai pastāvēja iespēja uzvarēt. Arī bez mums bija vēl citi piloti, kuri to varēja izdarīt. Nekad nevar zināt, kā viss izvērtīsies tālāk. Salīdzinot ar pagājušo gadu, šogad es braucu labāk. Mēs noteikti cīnīsimies ar Loebu.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *