Arī Turcijā nepārspēts paliek Loebs

Info: wrc.com

Par Turcijas rallija uzvarētāju vakar kļuva „Citroen” pilots Sebastians Loebs, kurš par gandrīz vienu minūti apsteidza Peteru Solbergu. Trešais palika Miko Hirvonens.

Pēc rallija otrās dienās Loeba pārsvars pār P.Solbergu bija 16 sekundes, bet 17 sekundes franču pilotam zaudēja Miko Hirvonens. Arī Dani Sordo varēja iesaistīties cīņā par medaļām, jo viņš no līderiem atpalika 22 sekundes.

Dienas pirmie divi posmi tika atcelti, jo pa nakti spēcīgi lija lietus un trase kļuva ļoti bīstama. 20. posmā Hirvonens pamanījās pārsist „Ford” automašīnas riepu un kopvērtējumā viņš atkrita uz ceturto vietu. „Centos braukt, cik ātri varēju, taču trāpīju pa lielu akmeni un pārsitu kreiso riteni,” pēc ātrumposma teica Hirvonens. Tāpat arī šajā posmā avāriju piedzīvoja igaunis Tanaks, kurš visai spēcīgi sasita savu automašīnu. Tika ziņots, ka sportists drošības apsvērumu dēļ tika nogādāts slimnīcā, jo viņš sūdzējās par sāpēm mugurā.

Atlikušajos posmos ātrs bija Loebs, kurš palielināja pārsvaru un beigās izcīnīja savu kārtējo uzvaru. Otrais palika P.Solbergs, bet trešais Hirvonens. Sordo, kurš pirms tam bija trešajā vietā, 21. ātrumposmā tehnisku iemeslu dēļ bija spiests izstāties. Augstajā piektajā vietā finišēja Kimi Raikonens.

Kopvērtējumā pēc četriem posmiem pārliecinošs līderis ir Loebs, kurš par 40 punktiem apsteidz Peteru Solbergu, bet par 41 – Hirvonenu. Nākamais posms 6. maijā norisināsies Jaunzēlandē.