Ožjē uzvar Polijā, Tanakam otrais pjedestāls WRC karjerā

Igaunis Ots Tanaks guvis trešo vietu pasaules rallija čempionāta septītajā posmā Polijā, kamēr kamēr par uzvarētāju kļuva sezonas līderis Sebastjēns Ožjē.

Ots Tanaks (M-Sport Ford), kurš piektdien pat kādu laiku atradās vadībā, vēlāk atkrita uz ceturto vietu, bet sestdien pakāpās uz trešo. Svētdien notikušajos divos ātrumposmos viņam trešo vietu izdevās noturēt, kā rezultātā sportists ieguva otro pjedestālu WRC, atkārtojot savas karjeras labāko rezultātu.

Tikmēr otro uzvaru pēc kārtas un jau piekto šajā sezonā guva Sebastjēns Ožjē (Volkswagen). Francūža pārsvars pār tuvāko sekotāju Andreasu Mikelsenu (Volkswagen) finišā nebija liels – tikai 11.9 sekundes, kamēr Tanaks sacensību izskaņā uzvarētājam zaudēja tikai 23 sekundes. Arī ceturtās vietas ieguvējs Jari-Mati Latvala (Volkswagen) zaudēja salīdzinoši nedaudz – 44.7 sekundes.

Latvalam gan avārija pēdējā ātrumposmā, 40 sekunžu sods un atkrišana uz piekto vietu.

Esapeka Lapi (Skoda) kļuva par uzvarētāju WRC2 klasē, par 56 sekundēm apsteidzot Pontusu Tidemandu. Arī šeit trešo vietu izcīnīja igaunis – Karls Krūda.

Nākošais pasaules rallija čempionāta posms no 31. jūlija līdz 2. augustam notiks Somijā.