Ožjē plāno palikt “Volkswagen” sastāvā arī nākošgad

Pašreizējais pasaules rallija čempions Sebastjans Ožjē gatavojas pagarināt līgumsaistībasa ar “Volkswagen” komandu arī uz 2015. gada sezonu, turklāt, jaunais līgums būšot ilgtermiņa.

“Volkswagen” paspārnē Ožjē atrodas jau trešo sezonu un šobrīd ir ceļā uz otro WRC titulu pēc kārtas. “Volkswagen Motorsport” boss Josts Kapito ir pārliecināts, ka pilots paliks komandā, bet oficiālajam paziņojumam vajadzētu sekot tuvākajā laikā.

“Esmu par 100 procentiem pārliecināts, ka arī nākošgad viņš brauks pie mums,” saka Kapito. “Mums nav bijušas nekādas pārrunas, bet mēs arī bez tā lieliski saprotam viens otru. Sastāvu nākamajam gadam apstiprināsim, tiklīdz būs pienācis īstais laiks.”

Kapito apstiprina, ka visticamāk arī Jari-Mati Latvala un Andreass Mikelsens paliks komandā.

“Šobrīd esam pirmajās trīs pozīcijās čempionātā,” viņš saka. “Paskatieties uz tabulu un pajautājiet sev, kādēļ, lai mēs gribētu kaut ko mainīt un, kāpēc viņi to varētu gribēt?! Tam nebūtu iemesla. Apstiprināsim to oficiāli, kad būs pienācis laiks.”

Arī Ožjē ir vienās domās ar Kapito un apstiprina: “Nav nevienas zīmes, kas liecinātu, ka kaut kas varētu būt citādi.”

Ožjē ir ļoti labas izredzes jau nākamajā WRC posmā Francijā otro reizi karjerā kļūt par pasaules rallija čempionu. Tiesa, teorētiskas cerības vēl saglabā komandas biedrs Latvala, kurš turklāt negatavojas padoties.

“Tas viss nebūs galā, kamēr čempions netiks noskaidrots,” saka somu braucējs. “Nekad nevar zināt, kas var notikt…”

Info: autosport.com
Foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *