Ožjē jau septīto reizi mēģinās uzvarēt Meksikas rallijā

Foto: Honza Fronek

Montekarlo rallija uzvarētājs Sebastjēns Ožjē apstiprinājis, ka piedalīsies arī pasaules čempionāta trešajā posmā Meksikā. Sportists mēģinās izcīnīt septīto uzvaru šajās sacensībās, kas būtu jauns rekords.

Otro gadu pēc kārtas Ožjē aizvada daļēju WRC sezonu. Izlaižot nākamo posmu Zviedrijā, Ožjē pie “Toyota GR Yaris Rally1” automašīnas stūres atgriezīsies uz starta Meksikā, kur savukārt nestartēs komandas pilots Takamoto Katsuta. Sacensības tiks aizvadītas no 16. līdz 19. martam.

Par labu Meksikas rallijam tika izlemts, jo Ožjē šajās sacensībās ir panākumiem bagāta vēsture, kamēr Katsuta tajā nav startējis ne reizi. Tieši Meksikā Ožjē savulaik 2008. gadā aizvadīja savu pirmo pasaules čempionāta posmu un sešas reizes viņam šajā rallijā izdevies uzvarēt. Tas ir rekords, ko viņš dala ar Sebastjēnu Lēbu. Tagad uzdevums būs sasniegt septīto uzvaru un jaunu rekordu.

Atgādinām, ka svētdien Ožjē kļuva par uzvarām bagātāko pilotu Montekarlo rallija vēsturē, šajās sacīkstēs triumfējot jau devīto reizi karjerā. Iepriekš pa astoņām uzvarām bija gan viņam, gan Lēbam.

“Rally Guanajuato México” pasaules čempionāta kalendārā pēdējo reizi bija 2020. gadā, kad par uzvarētāju kļuva tieši Ožjē. Pa reizei šajā rallijā WRC ietvaros uzvarējuši Jari-Mati Latvala, Marko Martins, Kriss Mīke un Peters Solbergs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *