Tanaks ar “Ford Puma Rally1” startēs ziemas rallijā Igaunijā

Foto: Nacho Mateo

“M-Sport Ford” rallija komanda šodien apstiprināja, ka Ots Tanaks februāra sākumā ar “Rally1” klases auto piedalīsies Igaunijas čempionāta pirmajā posmā “Otepää talveralli”.

Sākotnēji Igaunijas rallija čempionāta pirmais posms bija iecerēts “Rally Alūksne” ietvaros, bet laikapstākļu dēļ sacensības pārceltas uz 24. un 25. februāri. Sezonas sākums Igaunijā līdz ar to plānots 4. februārī ar ziemas ralliju Otepē.

Uz šo brīdi dalībnieku sarakstā atrodamas tuvu pie 50 ekipāžām, arī vairākas no Latvijas. Tanaka vārds sarakstā pagaidām vēl nav, taču “M-Sport Ford” vienība šodien paziņoja par plānu piedalīties šajā rallijā ar “Ford Puma Rally1” automašīnu. Neoficiāla informācija par to klīda jau kādu laiku. Pieteikumu pieņemšana turpināsies līdz piektdienai, 27. janvārim.

“Otepää talveralli 2023” dalībnieku saraksts >>

Pagaidām Tanaks pie šīs mašīnas stūres aizvadījis tikai Montekarlo ralliju un Otepē ziemas rallijs būs laba iespēja sagatavoties pasaules čempionāta otrajam posmam, kas norisināsies Zviedrijā.

Jau vēstījām, ka WRC piloti Esapeka Lapi un Takamoto Katsuta, gatavojoties Zviedrijas rallijam, startēs Somijas čempionāta otrajā posmā “Kuopio Rally”, kas notiks tajā pašā dienā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *