Noivils traucas ar 190 km/h un saņem nosacītu diskvalifikāciju

19/07/2021 |

Foto: Hyundai Motorsport

“Hyundai” komandas pilots Tjerī Noivils pasaules rallija čempionāta Igaunijas posma laikā pa publisko ceļu pieķerts traucamies ar ātrumu 190 km/h, par ko saņēmis naudas sodu un nosacītu diskvalifikāciju uz vienām sacīkstēm.

Noivils ralliju noslēdza trešajā vietā, piekāpjoties uzvarētājam Kallem Rovanperam no “Toyota” vienības, kā arī savam komandas biedram Kreigam Brīnam, taču pārspēja pašreizējo čempionu Sebastjēnu Ožjē. Beļģim tas izdevās, neskatoties uz problēmu ar starteri, kā dēļ viņš priekšpēdējā ātrumposmā uz startu ieradās novēloti, par ko saņēma desmit sekunžu sodu.

Tikmēr vēl pirms tam pārbrauciena laikā uz publiskā ceļa ekipāža tika pieķerta, būtiski pārsniedzot atļautu braukšanas ātrumu – vietā, kur atļautais ātrums ir 90 km/h, Noivils ar savu WRC mašīnu traucies ar 190 km/h. Pasaules čempionāta amatpersonas viņam un stūrmanim Martijnam Videdžam piešķīra 2500 eiro lielu soda naudu, kā arī nosacītu diskvalifikāciju uz vienu posmu. Tā stāsies spēkā, ja sportisti vēlreiz izdarīs līdzīgu pārkāpumu.

Noivilam šī nedēļas nogale nebija vienkārša, jo svētdien sportists arī mocījies ar sāpošu aci, kā dēļ dažus pārbraucienus pie stūres veica Videdžs.

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool