Noivils pēc nākamās sezonas varētu noslēgt WRC karjeru

Foto: wrc.com

Beļģu pilots Tjerī Noivils paziņojis, ka nākamajā gadā turpinās startēt pasaules rallija čempionātā, taču tā varētu kļūt par viņa pēdējo sezonu.

Iepriekšējā WRC posmā Grieķijā Noivils bija sacensību vadībā, bet trāpīja dziļā bedrē un salauza mašīnas piekari, kā dēļ nācās izstāties. Sportists zaudēja ne vien cīņā par uzvaru, bet arī matemātiskas izredzes šogad kļūt par čempionu.

Noivils ir vienīgais pilots vadošajā klasē, kuram jau šobrīd ir līgums uz nākamo gadu. Arī nākamajā sezonā viņš pārstāvēs “Hyundai” rūpnīcas komandu, taču licis noprast, ka tā varētu būt viņa pēdējā sezona.

“Nākamajā sezonā es turpināšu startēt, bet par 2025. gadu neesmu pārliecināts,” intervijā Beļģijas televīzijai RTBF sacīja 35 gadus vecais Noivils. “Pašlaik man vēl ir motivācija turpināt. Pat tādās nedēļas nogalēs, kāda bija Grieķijā, es joprojām spēju izbaudīt braukšanu. Tomēr pārāk daudz laika ir jāpavada ārpus mājām un prom no ģimenes.”

Pasaules rallija čempionātā Noivils debitēja 2009. gadā, bet WRC klasē (tagad “Rally1”) startē kopš 2012. gada. Šajā laikā beļģis uzvarējis 18 posmos un piecas reizes kļuvis par vicečempionu, taču līdz titulam kaut kā allaž pietrūcis. Šī viņam ir jau desmitā sezona “Hyundai” komandā. Tikmēr privātajā dzīvē sportistam ir četrus gadus veca meita un liela vēlme būt vairāk kopā ar ģimeni.

“Čempiona titula nav mana apsēstība, lai gan tas aizvien ir mans mērķis un es plānoju cīnīties par to,” skaidro Noivils. “Man bijusi iespēja darīt savu sapņu darbu. Par to biju sapņojis jau no četru gadu vecuma.”

Izmantotie resursi:
www.ralli.ee

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *