Nedēļas nogalē notikušas divas traģēdijas Eiropas rallija trasēs

Aizvadītā nedēļas nogale izvērtusies traģiska rallija sacensībās Itālijā un Čehijā, jo bojā gājuši divi sportisti.

Viena no traģēdijām notika “Rally Roma” laikā. Šīm sacensībām bija jākļūst par sezonas noslēguma svētkiem Itālijā, tomēr to laikā sirdslēkmes dēļ mira 41 gadu vecais rallists Emanuele Garosči, kurš startēja ar “Citroen C4 WRC” automobili.

Šajās sacīkstēs startēja arī 2014. gada Itālijas čempions Paolo Andreuči un WRC2 “Production” ieskaites čempions Makss Rendina, kuri pēc notikušā nolēma neturpināt cīņu.

Garosči ārpus sporta bija pazīstams ar savu darbību viesnīcu biznesā. Viņš bija atgriezies rallijā pēc ilga pārtraukuma, bet ar viņa veselību šķietami viss bija kārtībā. Tomēr otrā ātrumposma laikā Garosči piemeklēja sirdslēkme, viņš apturēja auto drošā vietā, tomēr 26 minūtes ilgušie ārstu centieni viņu glābt izrādījās nesekmīgi.

Cits nāves gadījums noticis sacīkstēs Čehijā. “Rallye Krkonoše” laikā smagu avāriju ar traģiskām sekām piedzīvojis 35 gadus vecais Milošs Vāgners. Pilots nenovaldīja “Škoda Fabia S2000” automobili otrajā ātrumposmā, lielā ātrumā sāniski ietriecoties kādā ēkā un momentā apstājoties (attēlā).

Ārsti, kas notikuma vietā ieradās nekavējoties, secināja, ka abi ekipāžas braucēji ir iesprostoti mašīnā. Pēc aptuveni 40 minūšu centieniem, glābēji tomēr bija spiesti konstatēt pilota nāvi. Bezsamaņā pēc avārijas atradās arī stūrmanis Petrs Gross, kurš turpina ārstēšanos slimnīcā.

Info: maxrally.com / tn.nova.cz
Foto: formula.hu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *