Moncas rallijā startēs slavenie Kubica, Bloks un Rosi

Šajā nedēļas nogalē Itālijā norisināsies Moncas rallijs, kas allaž priecē skatītājus ar interesantiem pieteikumiem. Izņēmums nav arī šis gads.

Viens no sacensību dalībniekiem būs Roberts Kubica, kurš šogad aizvadīja debijas sezonu WRC čempionātā. Kubica Moncas rallijā startēs ar “Ford Fiesta RS WRC” automobili, kas atnesa viņam uzvaru šogad Itālijā notikušajās “Rally de Casentino” sacensībās.

Arī pazīstamais Kens Bloks no ASV būs uz starta. Šogad amerikānis pamatā startēja “Global RallyCross” čempionātā, kur tikai par mata tiesu nekļuva par čempionu, kā arī piedalījās dažos pasaules rallijkrosa čempionāta posmos un WRC sacensībās “Rally de Espana”, kas risinājās oktobrī. Nesen laidis klajā savu jaunāko “Gymkhana” video, tagad Bloks ar “Ford Fiesta RS WRC” stāsies uz starta Moncas rallijā, kas bāzēsies leģendārajā F1 trasē.

“Spānijas rallijā es pirmo reizi pēdējo trīs gadu laikā ar WRC auto startēju asfalta ātrumposmos, tādēļ nav reāli cerēt uz daudz ko,” stāsta Bloks. “Tomēr mani aizvien aizrauj startēšana rallijā un es atdošu sevi visu.”

Patīkami pieteikumu sarakstā redzēt arī tādu vārdu kā Džidži Galli, kurš rallija pazinējos vienmēr izraisījis izteiktākas emocijas nekā citi braucēji – itālis pazīstams ne vien ar savu temperamentu, bet arī atraktīvo braukšanas manieri. Arī viņš startēs ar “Ford Fiesta RS WRC”.

Trīs reizes Moncas rallijā uzvarējis motobraucējs Valentino Rosi, kurš savu dalību apstiprinājis arī šogad. Rosi ir noslēdzis veiksmīgu sezonu MotoGP, kur kļuvis par vicečempionu. Pēdējo reizi rallijā viņš brauca tieši pirms gada, tepat Moncā, kad ieņēma otro vietu.

Viens no spēcīgākajiem konkurentiem būs Kurts Bušs, kas zināms kā viens no vadošajiem NASCAR pilotiem. Gan viņa, gan Rosi rīcībā būs tādas pašas mašīnas kā Kubicam, Blokam un Galli.

Moncas rallijs sastāvēs no deviņiem asfalta ātrumposmiem, ar kopējo garumu 166 kilometri. Garākais no tiem būs “Maxi Grand Prix”, kas sastādīs 44.1 km.

Info: wrc.com
Foto: fanpop.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *