Mīke uzvar Austrālijas rallija “shakedown” un paredz grūtības līderiem

Ar “Citroen” pilota Krisa Mīkes uzvaru noslēgušies treniņbraucieni pirms pasaules rallija čempionāta desmitā posma, kas šonedēļ tiks aizvadīts Austrālijā.

Treniņa norisei bija izvēlēta 4.98 kilometrus gara “Hydes Creek” speciālā ātrumposma sekcija Austrālijas rallija bāzes pilsētas Kofshārboras nomalē.

“Citroen” komandas braucējiem izdevās uzrādīt labākos rezultātus. Kriss Mīke, kurš iepriekšējā posmā Vācijā avarēja no pirmās pozīcijas, par 0.4 sekundēm pārspēja Madsu Ostbergu, kuram jāsteidz uzlabot sniegums, jo divās no trim iepriekš notikušajām WRC sacīkstēm viņš ir izstājies.

“Šis treniņš deva labu priekšstatu par to, kāds būs Austrālijas rallijs,” saka Mīke, kurš ātrāko laiku uzrādīja trešajā no trim mēģinājumiem. “Starp braucieniem pielabojām regulējumus, taču šobrīd ar tiem vēl spēlējamies. Redzēsim, kā būs. Pagājušajā gadā šeit bija ļoti, ļoti sauss, bet šoreiz pēdējo divu nedēļu laikā ir daudz lijis. Ceļš joprojām dažviet zem kokiem ir mitrs. Tā dēļ daži līkumi var būt ļoti slideni, tādēļ jāuzmanās.”

Vairums braucēju veica trīs vai četrus mēģinājumus.

Vācijas rallija uzvarētājs Tjerī Noivils bija trešais ātrākais, aiz sevis atstājot “Volkswagen” braucējus Jari-Mati Latvalu un Sebastjanu Ožjē, kas ir šo sacensību favorīti.

Treniņa uzvarētājs Mīke paredz, ka Austrālijā visgrūtāk būs tiem, kam trasē jādodas pirmajiem. Viņš pat startēs astotais, bet pirmie trasē dosies Ožjē, Latvala un Andreass Mikelsens.

Pirmie ātrumposmi Austrālijas rallijā notiks piektdien.

Austrālijas rallija “shakedown” rezultāti:

Vieta Pilots Auto Rezultāts Mēģinājumi
1. Kris Meeke Citroen DS3 WRC 2:52.9 3
2. Mads Ostberg Citroen DS3 WRC +0.4 4
3. Thierry Neuville Hyundai i20 WRC +0.8 4
4. Jari-Matti Latvala Volkswagen Polo R WRC +1.4 3
5. Sebastien Ogier Volkswagen Polo R WRC +1.5 3
= Mikko Hirvonen Ford Fiesta RS WRC +1.5 4
7. Hayden Paddon Hyundai i20 WRC +1.7 4
8. Andreas Mikkelsen Volkswagen Polo R WRC +1.8 3
9. Robert Kubica Ford Fiesta RS WRC +2.0 4
10. Elfyn Evans Ford Fiesta RS WRC +4.4 3

Info: wrc.com
Foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *