Mīke pēc katastrofālā sezonas sākuma sola “restartēties”

“Citroen” rūpnīcas komandas pilots Kriss Mīke pēc neveiksmīgiem pirmajiem trim 2015. gada posmiem pasaules rallija čempionātā (WRC) saprastis, ka šobrīd viņam jāsper solis atpakaļ un jāsāk viss no sākuma.

No vadošo WRC komandu braucējiem Mīke šogad bijis vislielākais neveiksminieks. Sportists piedzīvojis vienu incidentu pēc otra, labāko rezultātu sasniedzot Zviedrijas rallijā, kur finišēja septītais, lai gan arī toreiz iebrauca kupenā, zaudējot daudz laika. Līdz ar to pēc veiktiem trim posmiem Mīke atrodas tikai 11. pozīcijā kopvērtējumā, ieņemot pēdējo vietu no pastāvīgajiem WRC klases dalībniekiem.

Meksikas rallijā Mīke cerēja atgūt formu, taču avarēja jau pirmajā dienā un palika bez punktiem. Tāpat viņš avarēja Montekarlo rallijā, kad gan atgriezās cīņā un finišēja desmitais.

“Uz Meksiku devos, lai izvairītos no kļūdām un izcīnītu punktus,” atklāj Mīke. “Tomēr tā vietā es izdarīju to, ko nekādā gadījumā nevēlējos. Tas ir sarūgtinoši. Patiesība ir tāda, ka šobrīd savu darbu neveicu pietiekami labi un man ir jāuzlabo savs sniegums. Tā tas ir.”

Meksikas ralliju Mīke gan sāka labi, jo bija ātrākais pirmajā grants ātrumposmā “Los Mexicanos”. Tomēr 44 garajā “El Chocolate” britu sportists ar sāniem ietriecās paugurā, kā rezultātā bija spiests izstāties. Vēlāk viņš finišēja 16. vietā.

Otrs “Citroen” pārstāvis Madss Ostbergs Meksikā finišēja otrais, bet WRC kopvērtējumā ieņem ceturto vietu.

“Pirms nākamā posma, kas notiks Argentīnā, mums ir sešas nedēļas, lai sagatavotos,” viņš saka. “Parasti starp rallijiem es paveicu daudz darba, bet šobrīd man, iespējams, ir jāsper solis atpakaļ. Kad nedabū gana labu rezultātu pirmajā posmā, vēlies to dabūt otrajā, bet tagad šīs neveiksmes ilgt jau trīs rallijus. Tās ir savstarpēji saistītas. Man ir atkal sevi jāuzlādē.”

Teksts: 4rati.lv
Foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *